Healthy Life
Kat. číslo 082647

Venušiny kuličky - Aliki

(0 recenzí)
995 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Venušiny kuličky nabízí mnoho příznivých účinků na zdraví ženy. Jejich jedinečnost spočívá nejen v tom, že pomáhají efektivně posilovat svalstvo pánevního dna a tím zkvalitňovat sexuální prožitky oběma partnerům, ale účinně také pomáhají předcházet některým zdravotním problémům jako je inkontinence, bolestivá menstruace, bolesti zad, špatné držení těla a mnoho dalších. Zásadně zvyšují sebevědomí uživatelky a celkově zkvalitňují její život. Podrobné informace o venušiných kuličkách, jejich vlivu na zdraví a tipy na cvičení najdete v článku Tajemství venušiných kuliček. Tyto venušiny kuličky jsou ideální na postupné trénování a posilování pánevního dna. Nazývají se kuličky Ben Wa a nemají uvnitř kovovou kuličku jako klasické venušiny kuličky. Kuličky mají různou hmotnost a můžete si je v silikonové pouzdře měnit podle kondice svalů nebo podle nálady. Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel, na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci na erotické pomůcky. Materiál: silikon / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Vodotěsnost: ano (IPX8). Celková délka: 16 cm. Průměr kuličky: 3 cm. Hmotnost kuliček: modrá 15 g, růžová 25 g, fialová 35 g, šedá 55 g. Barva: vícebarevné.

Parametry produktu

Barva vícebarevná
Průměr min. 3 cm
Materiál silikon 
Počet kuliček 4 ks
Značka Healthy Life

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost