Healthy Life

Duální vibrátor - Orestes

(0 recenzí)
2 995 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Ladně tvarovaný duální vibrátor Orestes vás potěší nejenom svými funkcemi, ale také i velmi hebkým a příjemným materiálem. Orestes je svým tvarem uzpůsoben tak, aby se zaměřil na stimulaci bodu G, který bude s láskou hýčkat. Na každé straně povrchu těla vibrátoru je umístěna speciální stimulační drážka ve tvaru smyslné vlny pro dokonalejší prožitek. Stimulátor klitorisu bude jemně, ale precizně dráždit z vnější strany klitoris. Poznejte s Orestem smyslné okamžiky plné vášně a fantastického vyvrcholení.

Tvar & Funkce
Ladně tvarované tělo vibrátoru se vám perfektně přizpůsobí. Mírně zahnutý tvar přesně zacílí na bod G, aby mu poskytl tu nejsmyslnější masáž. Co vás jistě zaujme je robustní špička, která bude perfektně vnitřně stimulovat. Lehce flexibilní stimulátor klitorisu a jeho výrazné hroty ještě zintenzivní slastné pocity a zvýší vzrušení. Vibrátor disponuje silným a neuvěřitelně tichým motorem, který vám nabídne 7 vibračních a pulzačních režimů.

Ovládání & Napájení
Přidržením prostředního tlačítka se symbolem (O) po dobu 2 vteřin vibrátor zapnete. Následnými krátkými stisky tlačítka se symbolem (+) nebo (-) zapnete a měníte režimy vibrací a pulzací. Vibrátor vypnete opětovným dlouhým podržením prostředního tlačítka (O) po dobu 2 vteřin. O napájení jeho vestavěné baterie je postaráno pomocí přiloženého USB kabelu.

Materiál & Voděodolnost
Orestes je vyroben ze zdravotně nezávadného, sametového a dokonale hypoalergenního dvouvrstvého lékařského silikonu. Tento materiál se vyznačuje jednoduchou údržbou (stačí použít dezinfekci určenou na erotické pomůcky), je bez zápachu a nijak nenarušuje PH pokožky a sliznic. Ozdobný zlatý elegantní prvek umístěný na základně vibrátoru je vyroben z odolného ABS plastu. Je tedy vhodnou volbou pro citlivé osoby.  Záleží jen na Vaši fantazii, zda si vychutnáte příjemné chvíle strávené s tímto zlatíčkem ve sprše.

Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel, na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci na erotické pomůcky.

Parametry: 10 vibračních programů. Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Vodotěsnost: ano (IPX7). Celková délka: 20 cm. Vkládací délka: 11 cm. Průměr: 2,5-3,5 cm. Baterie: Li-on dobíjecí (dobíjecí USB kabel součástí balení).


Parametry produktu

Barva fialová, růžová
Délka 20 cm
Průměr min. 2.5 cm
Průměr max. 3.5 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-sedmistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX5 
Povrch hladký
Oblast dráždění vaginální
Značka Healthy Life

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost