Fun Factory

Masturbátor - Fun Factory Manta

(0 recenzí)
2 749 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Pro zcela nové rozměry mužského potěšení je tady revoluční stimulátor na penis Manta od Fun Factory, který je navržen tak, aby poskytoval intenzivní stimulaci a nezapomenutelné orgasmy. Díky svým dvěma flexibilním křidélkům se dokonale přizpůsobí jakémukoli průměru penisu a zajistí tak maximální pohodlí a efektivitu ať už si chcete užít sólo momenty nebo obohatit své párové zážitky. S MANTOU objevíte nové cesty k maximálnímu uspokojení.

Tvar & Funkce
Stimulátor Manta se pyšní promyšlenou konstrukcí s ohebnými křídly, která se přizpůsobí jakékoliv velikosti penisu a jemně obklopí žalud, zatímco povrch stimulátoru je vybavený stimulačními rýhami pro zesílení každého dotyku a zvýšení celkového uspokojení. Použití stimulátoru během sexuálních aktivit umožňuje přenášet vibrace přímo na penis, což poskytuje příjemnou stimulaci partnerce. Tento stimulátor je ideální nejen pro vzrušující chvíle během orálního sexu, kdy pomáhá navodit pocit hlubokého hrdla, ale také pro hry s drážděním bradavek, čímž rozšiřuje možnosti vašich erotických hrátek. Ergonomická základna ve tvaru očka umožňuje snadnou manipulaci. Tlačítka na rukojeti vibrátoru jsou mírně vyvýšená, což zjednodušuje jejich ovládání i bez pohledu a prosvětlena pro pohodlné použití i ve tmě. Stimulátor má 6 úchvatných vibračních a pulzačních rytmů a 6 intenzit vibrace, které vám umožní najít ideální kombinaci pro vaše momenty potěšení. Objevte tento skvělý vibrátor a nechte se unést na vlně rozkoše, která je nyní na dosah ruky.

Ovládání & Napájení
Stimulátor Manta má indikací stavu baterie, což zajišťuje, že vždy budete vědět, kdy je čas jej dobít. Doba prvního nabíjení je až 6 hodin, ale poté vám poskytne až 2 hodiny nepřetržitého potěšení. Před prvním použitím doporučujeme úplné nabití. Nabíjení je snadné a ekonomické s přiloženým USB magnetickým kabelem, který je součástí balení. Stimulátor je vybaven paměťovou funkcí a zámkem tlačítek a tak si ho můžete vozit všude sebou.

Ovládání je velmi jednoduché. Podržte tlačítko FUN spolu s tlačítkem + po dobu 1,5 vteřiny pro odemknutí zámku tlačítek. Vibrátor zapnete stiskem tlačítka s nápisem FUN. Pro výběr intenzity použijte tlačítka + a – . Na nejvyšším stupni vibrací pomocí tlačítka + a - přepínáte mezi přednastavenými módy. Vypnutí provedete stisknutím tlačítka FUN.

Materiál & Voděodolnost
Stimulátor byl vyroben s láskou v Německu z hypoalergenního silikonu a je 100% voděodolný, což umožňuje jeho použití i ve sprše pro ještě intenzivnější zážitky. Rukojeť vibrátoru je vyrobena z ABS plastu. Pro příjemnější používání použijte lubrikační gel. Po použití pomůcku důkladně omyjte teplou vodou a pro důkladnou hygienu použijte speciální dezinfekční prostředek určený na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: 6 rychlostí a 6 vibračních rytmů. Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Voděodolnost: ano, proti stříkající vodě. Rozměry: délka stimulátoru: 18 cm, šíře: flexibilní. Baterie: dobíjecí Li-on (USB dobíjecí kabel je součástí balení). Barva: černá. Hmotnost bez obalu: 228 g. Hmotnost s obalem: XXXg. Rozměry obalu: 9,5 x 19,2 x 5,5 cm.

Parametry produktu

Barva černá, modrá, zelená
Délka 18 cm
Průměr flexibilní
Materiál silikon 
Vibrace ano-šestistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Značka Fun Factory

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost