Fun Factory

Masturbátor - Fun Factory Cobra Libre II

(0 recenzí)
3 499 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Tento nádherný model Cobra Libre 2 od Fun Factory je revoluční nabíjecí masturbátor pro muže, který dokonale pasuje k mužské anatomii a překračuje hranice tradičních erotických pomůcek. Cobra Libre 2 je unikátní vibrační masturbátor, má ergonomický design a je navržen tak, aby poskytoval maximální potěšení bez nutnosti použití rukou. Je to dokonalý společník pro ty, kteří hledají intenzivní orgasmy a chtějí prozkoumat nové dimenze svého sexuálního života. Umožněte si vstoupit do světa nekonečné rozkoše s tímto luxusním masturbátorem.

Tvar & Funkce
Jeho ergonomický tvar je speciálně navržen pro stimulaci žaludu, kde se koncentruje většina nervových zakončení, přičemž nevyžaduje plnou erekci, což ocení muži s erektilní dysfunkcí. Díky dvěma motorům poskytuje hluboké a intenzivní vibrace, které zaručují nezapomenutelné orgasmy. Nabízí 11 různých vibračních a pulzačních režimů, které působí z různých směrů a přinášejí tak neopakovatelné potěšení.

Ovládání & Napájení
Masturbátor je vybaven akumulátorem s indikátorem stavu nabití, což zajišťuje, že bude vždy připraven k použití. Pro úplné nabití stačí 16 hodin při prvním použití, a poté nabízí až 2 hodiny neustálého potěšení. Tlačítka na rukojeti masturbátoru jsou mírně vyvýšená, což zjednodušuje jejich ovládání i bez pohledu a prosvětlena tlačítka pro pohodlné použití i ve tmě. Před prvním použitím doporučujeme úplné nabití. Nabíjení je snadné a ekonomické s přiloženým USB magnetickým kabelem, který je součástí balení. Masturbátor je vybaven paměťovou funkcí a zámkem tlačítek a tak si ho můžete vozit všude sebou.

Ovládání je velmi jednoduché. Podržte tlačítko FUN spolu s tlačítkem + po dobu 1,5 vteřiny pro odemknutí zámku tlačítek. Vibrátor zapnete stiskem tlačítka s nápisem FUN. Pro výběr intenzity použijte tlačítka + a – . Na nejvyšším stupni vibrací pomocí tlačítka + a - přepínáte mezi přednastavenými módy. Vypnutí provedete stisknutím tlačítka FUN.

Materiál & Voděodolnost
Masturbátor je vyroben z hypoalergenního silikonu, který je bezpečný a příjemný na dotek v kombinaci s ABS plastem. Materiál je snadno čistitelný a zajišťuje dlouhou životnost vašeho nového společníka. Navíc je tento masturbátor voděodolný, což znamená, že vaše chvíle potěšení nejsou omezeny pouze na ložnici. Vychutnejte si nezapomenutelné okamžiky ve vaně nebo pod sprchou a nechte se unášet vlnami rozkoše. Pro příjemnější používání pomůcky použijte lubrikační gel. Po použití pomůcku důkladně omyjte teplou vodou a pro důkladnou hygienu použijte speciální dezinfekční prostředek určený na erotické pomůcky. Dopřejte si to nejlepší a objevte nové rozměry potěšení.

Parametry
Funkce: 11 různých vibračních a pulzačních režimů. Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Voděodolnost: ano, proti stříkající vodě. Rozměry: 16 cm vnější dílka, 8 cm vnitřní délka. Průměr vstupu 4,3 cm. Baterie: dobíjecí Li-on (USB dobíjecí kabel je součástí balení). Barva: černá. Hmotnost bez obalu: 301 g. Hmotnost s obalem: XXXg. Rozměry obalu: 9,4 x 19 x 8 cm.

Parametry produktu

Barva modrá, černá
Délka 16 cm
Průměr 4,3 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-jedenáctistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Značka Fun Factory

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost