Fun Factory

Duální vibrátor - Fun Factory Amorino

(0 recenzí)
1 999 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Objevte Amorino od Fun Factory, duální nabíjecí vibrátor pro dvojí potěšení, který přináší nevídané vzrušení. Amorino duální vibrátor pro dokonalou stimulaci, který rozšiřuje možnosti stimulace nejen na klitoris a bod G, ale i na stydké pysky a celé vnější okolí vagíny díky přídavnému silikonovému kroužku. S jeho pomocí prozkoumáte neznámé oblasti vaší rozkoše a dosáhnete nezapomenutelných orgasmů. Dopřejte si potěšení, na které jen tak nezapomenete.

Tvar & Funkce
Amorino duální vibrátor je vybaven unikátním designem, který zahrnuje odnímatelný silikonový kroužek. Tento kroužek, obepínající vulvu, rozprostírá vibrace po celé oblasti, včetně klitorisu a vnitřních stran, což zajišťuje komplexní stimulaci. Jeho jemně zakřivený tvar je ideální nejen pro stimulaci bodu G, ale také pro hrátky na prostatě. Kroužek umožňuje experimentovat s různými typy stimulace. Lze ho například stočit pro cílenou, intenzivnější vibraci, která je ideální pro stimulaci bradavek nebo pro přímou stimulaci klitorisu. Vibrátor je možné použít s kroužkem nebo bez něj pro hlubší průnik a anální hraní. Kroužek lze navíc použít jako erekční smyčku pro muže, což přináší nové možnosti pro párové hrátky. Tlačítka na rukojeti vibrátoru jsou mírně vyvýšená, což zjednodušuje jejich ovládání i bez pohledu a prosvětlena pro pohodlné použití i ve tmě. Ovládat vibrátor můžete s 12 vibračními programy, konkrétněji 6 intenzit síly vibrací a 6 vzrušujících rytmů, které vám umožní najít ideální kombinaci pro vaše momenty potěšení. Nenechte si ujít šanci objevit nové dimenze rozkoše.

Ovládání & Napájení
Vibrátor Amorino má indikací stavu baterie, což zajišťuje, že vždy budete vědět, kdy je čas jej dobít. Doba nabíjení je 8 hodin, ale poté vám poskytne až 4 hodiny nepřetržitého potěšení. Před prvním použitím doporučujeme úplné nabití. Nabíjení je snadné a ekonomické s přiloženým USB magnetickým kabelem, který je součástí balení. Vibrátor je vybaven paměťovou funkcí a zámkem tlačítek a tak si ho můžete vozit všude sebou.

Ovládání je velmi jednoduché. Podržte tlačítko FUN spolu s tlačítkem + po dobu 1,5 vteřiny pro odemknutí zámku tlačítek. Vibrátor zapnete stiskem tlačítka s nápisem FUN. Pro výběr intenzity použijte tlačítka + a – . Na nejvyšším stupni vibrací pomocí tlačítka + a - přepínáte mezi přednastavenými módy. Vypnutí provedete stisknutím tlačítka FUN.

Materiál & Voděodolnost
Vibrátor byl vyroben s láskou v Německu z hypoalergenního silikonu a je 100% voděodolný, což umožňuje jeho použití i ve sprše pro ještě intenzivnější zážitky. Rukojeť vibrátoru je vyrobena z ABS plastu. Pro příjemnější používání použijte lubrikační gel. Po použití pomůcku důkladně omyjte teplou vodou a pro důkladnou hygienu použijte speciální dezinfekční prostředek určený na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: 12 vibračních programů. Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Voděodolnost: ano, proti stříkající vodě. Rozměry: 17,7 x 2,1 – 3,2 cm. Baterie: dobíjecí Li-on (USB dobíjecí kabel je součástí balení). Barva: virbátor: neonová, kroužek: žlutá. Hmotnost bez obalu: 147 g. Hmotnost s obalem: XXXg. Rozměry obalu: 9,5 x 19,2 x 5,5 cm.

Parametry produktu

Barva žlutá, modrá
Délka 17,7 cm
Průměr min. 2,1 cm
Průměr max. 3,2 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-dvanáctistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Povrch hladký
Oblast dráždění vaginální i klitoriální
Značka Fun Factory

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost