Fun Factory
Kat. číslo 095720

Dezinfekce - Fun Factory Cleaner

(0 recenzí)
379 Kč
Není skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Představujeme vám nezbytného pomocníka, dezinfekci Toycleaner od Fun Factory ideální pro každého, kdo si potrpí na čistotu a bezpečnost svých erotických hraček. Tento čisticí prostředek je navržen tak, aby byl šetrný jak k vašim hračkám, tak k vaší pokožce, a zároveň efektivně bojoval proti bakteriím, plísním a jiným nežádoucím mikroorganismům. S Toycleanerem můžete snadno a rychle udržet vaše erotické hračky v dokonalé čistotě a bezpečí pro vaše zdraví.

Použití & Báze
Díky svému složení je Toycleaner šetrný k vašemu tělu. Nezapomeňte, že správná péče o vaše erotické hračky nejenže prodlužuje jejich životnost, ale také zajišťuje vaše zdraví a bezpečnost. Jednoduše nastříkejte Toycleaner přímo na povrch hračky a setřete čistým hadříkem nebo papírovým ručníkem. Díky praktickému spreji je aplikace rychlá a jednoduchá, a to i v pohodlí vaší postele. Můžete jej použít před i po použití hračky, což z něj činí perfektního společníka pro každou příležitost. Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte zasažení očí a otevřených ran, v případě zasažení vypláchněte proudem studené vody. Prázdnou a čistou lahvičku recyklujte. Skladujte v suchu a temnu. Datum minimální trvanlivosti / šarže viz obal. Země původu: Německo

Parametry & Složení
Objem: 100 ml. Hmotnost: X g. SLOŽENÍ / INGREDIENTS (INCI): Aqua, Propylene Glycol, Hexamidine Diisethionate, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol.
 

Parametry produktu

Forma sprej
Objem/Obsah 100 ml
Značka Fun Factory

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost