Zázrak jménem feromony

Feromony jsou látky, které umí vytvářet tělo každého z nás a které se šíří za účelem vnitrodruhové komunikace. To tedy v jednoduchosti znamená, že každý z nás dokáže produkovat látky, které mají za úkol zaujmout druhého člověka. Stojí za určováním pozice ve skupině i za sexuální přitažlivostí.

 

Určitě jste si již někdy všimli, že jsou lidé, kteří ostatní lidi doslova přitahují. Jsou vždy středem pozornosti a druhé pohlaví na ně obdivně hledí. Často však nejsou na první pohled ničím výrazní – nejsou o nic krásnější než ostatní ani o nic vtipnější než někdo jiný. Čím to tedy může být? Možná že jste právě narazili na člověka, který produkuje mnohem více feromonů než lidé z jeho okolí.

Skrytý pomocník

Feromony jsou sexuální komunikační látky, které produkují všichni živočichové, aby přilákali sexuálního partnera. Právě v počátečních fázích vzájemné přitažlivosti hrají důležitou roli. Jsou totiž vnímány zvláštním smyslovým orgánem v nose a i jejich nepatrné množství vyvolá dráždění v mozku. To pak ovlivňuje naše chování. Produkujeme je všichni, ovšem po 25. roce životě vyprodukované množství významně klesá.

Pomozte přírodě

Někdo má feromonů na rozdávání, někomu se zas může zdát, že mu chybí. Jak si pomoci v případě, že k vám příroda nebyla zrovna štědrá, a vy byste rádi i tak svůj vysněný protějšek zaujali? V dnešní době naštěstí nemusíte spoléhat pouze na přírodní řešení, ale můžete se poohlédnout i po feromonech, které se dají zakoupit. Samozřejmě vám to nezaručí stoprocentní úspěch při oslňování druhé osoby, ale budou určitě cenným pomocníkem. Nemusíte se přitom bát, že byste byli prozrazeni pachem – jak jsme již řekli, samotné feromony nejsou cítit, pouze extrémně citliví jedinci je mohou vnímat, ale jen jako vaše přirozené pižmo.

Jak feromony používat?

Feromony se dají zakoupit v malých diskrétních lahvičkách, takže je můžete mít neustále u sebe. Můžete si také vybrat, jestli chcete samotné feromony, které poté doplníte oblíbeným parfémem, nebo feromony, které již nějakou vůni obsahují. Stejně jako parfém je naneste na krk, zápěstí či za ucho. Měly by působit čtyři až šest hodin.

Vyzkoušejte:

Feromony pro ženy

Feromony pro muže

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost