Jedinečná akce o erotice se blíží a my tam budeme!

Mezinárodní erotický veletrh EROFEST se uskuteční 22. – 23. dubna 2022 v Praze na výstavišti PVA Expo Letňany. Tato jedinečná akce bude nejen o erotice, ale i o módních trendech a lifestylu. Veletrh je cílený jak na jedince, tak i na mladé i starší páry, kteří chtějí poznat novinky ze světa erotiky. Prezentována bude i plastická chirurgie, vířivky, povzbuzovací a konzumační prostředky, tetování, spodní prádlo i kostýmy. Součástí veletrhu bude i večerní afterpárty plná doprovodného programu.

 

Mezi vystavovateli najdete i nás Erotic City. Představíme Vám nejenom nejprodávanější zboží a top výrobky, ale také nejnovější erotické pomůcky a vychytávky. Odborně poradíme s výběrem zboží a ukážeme Vám v ruce, jak erotické hračky fungují. Těšit se můžete také na slevové kupony.

 

Dále se můžete těšit na módní přehlídky značkového spodního prádla, soutěže o ceny, tombolu, školu svádění, queer zónu, moderní vířivé vany, koktejlové bary a občerstvení, spousty krásných hostesek a svalnatých promotérů a mnoho dalšího.

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost