Arcwave
Kat. číslo 095173

Sada Voy a Sync 2 - Fun Set

(0 recenzí)
5 799 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Ať už jste blízko nebo daleko od svého partnera, Fun Set překonává vzdálenosti a posouvá vaše zážitky na úplně novou úroveň. Pánský masturbátor Arcwave Voy je mistrovským dílem technologie a designu, který přináší nejen přesné nastavení těsnosti pro maximální potěšení, ale také intenzivní zážitky, které jsou šité na míru mužským touhám. We-Vibe Sync 2 je vibrátor, který můžete použít spolu při milování nebo si jej partnerka vychutná sama. Možnost ovládání přes mobilní aplikaci Vám dopřeje užít si společně, i když budete každý na jiném konci světa.

Arcwave Voy
Arcwave Voy je prémiový masturbátor pro muže. Upravte si těsnost masturbátoru pro jedinečný zážitek a silné orgasmy. Voy byl vytvořen pro uživatele moderních erotických pomůcek, kteří hledají nové pocity a erotické potěšení. Chcete-li upravit tlak na penis, jednoduše otočte kroužkem TAS a regulujte si své potěšení. Můžete si vybrat z 8 různých nastavení, takže je snadné najít ten správný stisk a pocit, který vám vyhovuje.

Parametry Arcwave Voy
Funkce: nastavitelná těsnost. 100 % vodotěsný (IPX 7), proto s ním můžete relaxovat nejenom ve sprše ale i ve vaně. Materiál: silikon CleanTech / ABS. / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Rozměry: 85 x 115 mm. Hmotnost: 358 g. Barva: černá.

Sdílejte potěšení se Sync 2
We-Vibe Sync 2 je originální vibrátor pro páry, který změnil sexuální hrátky na sdílenou radost. We-Vibe Sync 2 je úžasný dobíjecí vibrátor pro páry. Je navržen tak, aby přinesl potěšení oběma partnerům při milování. Žena si vychutná silnou stimulaci na klitorisu a bodu G současně, muž bude cítit vzrušující vibrace na penisu. Nastavitelné rozevření maximalizuje potěšení a pohodlí. Sync 2 zůstává pohodlně na svém místě, i když během sexu měníte polohy.

Parametry Sync 2
Funkce: 10 základních vibračních programů a 10 stupňů intenzity a díky mobilní aplikaci We-Vibe vlastní vibrační programy a vibrace do rytmu hudby. We-Vibe Sync 2 je 100 % vodotěsný (IPX7), proto s ním můžete relaxovat nejenom ve sprše ale i ve vaně. Materiál: silikon / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Rozměry: 77,8x31x41,7 mm. Součástí balení je dobíjecí magnetický USB kabel (síťový adaptér není součástí balení). Doba nabíjení: 90 min. Doba provozu: 120 min. Součástí balení bezdrátové dálkové ovládání. Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel, na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci na erotické pomůcky. Barva: černá. Hmotnost bez obalu: 66 g.

Parametry produktu

Barva černá
Délka 11,5 cm
Průměr 8,5 cm
Materiál silikon 
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Značka Arcwave

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost