Arcwave

Masturbátor - Arcwave Ghost

(0 recenzí)
699 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Arcwave Ghost je oboustranný texturovaný masturbátor vyrobený z jemného silikonu. Na každé straně je jiný typ vroubků, dvojí struktura se stará o to, aby byla masturbace pestřejší. Svěží, lehký design dělá z Arcwave Ghost praktickým, přenosným a inovativně jednoduchým.

Tvar & Funkce
Oboustranný texturovaný návlek se dá snadno převrátit a vy si tak můžete užít dva druhy stimulace. Vytváří zcela nový pocit potěšení, proto je hraní s Ghostem intenzivnější než běžná masturbace. Je velmi flexibilní, aby vyhovoval všem velikostem penisu. Kompaktní velikost: Ghost je navržen tak, aby přesně padl do ruky a pohodlně se používal. Jeho ergonomický tvar umožňuje neuvěřitelně snadnou manipulaci a vždy vám poskytne dokonalý úchop. Jeho štíhlý design a úhledné úložné pouzdro s větracími otvory vám navíc umožní uskladnit jej diskrétně a hygienicky.

Materiál & Voděolnost
Ghost je celý vyroben z revolučního silikonu CleanTech společnosti Arcwave, je super hladký, hygienický a odolný. Materiál má vynikající povrchovou úpravu a zároveň je odolný a připravený pro další použití. Ghost se snadno čistí a suší. Je 100 % vodotěsný, dá se použít ve sprše, ve vaně, ale i v bazénu.

Parametry
Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Voděodolnost: ano (IPX7). Celková délka: 9 cm - flexibilní. Průměr: 2,5 cm - flexibilní. Barva: černá. Hmotnost bez obalu: 35 g. Hmotnost s obalem: 68 g. Rozměry obalu: 4x10x4 cm.

Parametry produktu

Barva černá, modrá, zelená
Délka 9 cm
Průměr flexibilní
Materiál silikon 
Voděvzdornost IPX7 
Značka Arcwave

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost