Womanizer
Kat. číslo 080412

Womanizer InsideOut

(8 recenzí)
4 999 Kč
Není skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Za minutu na vrcholu!
Womanizer je unikátní stimulátor klitorisu, který má za úkol jediné – ženský orgasmus. Ženy při jeho použití cítí mimořádně intenzivní pocity slasti a velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec. Výjimkou nejsou ani několikanásobné orgasmy.

Čím je Womanizer tak zvláštní?
Je to stimulátor klitorisu vybavený technologií Pleasure Air, která je patentovaná. Technologie Pleasure Air se zaměřuje na klitoris jako na centrum ženské rozkoše. Zajišťuje stimulaci klitorisu s pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer zcela obklopí klitoris, zlehka jej nasaje a pak bezdotykově stimuluje. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek od extra jemných až po ultra silné, přesně podle vašich potřeb. Přečtěte si recenze zákaznic a podívejte se na oblíbené milostné polohy s Womanizerem.

Womanizer InsideOut
A je to tady, dokonalá erotická pomůcky pro ženy je na světě! Klitorální stimulace je velmi příjemná. ale žena může mít přesto pocit, že jí něco chybí. Proto byl vyvinut Womanizer Insideout. Kromě původní stimulace tlakovými vlnami má Insideout také vibrátor. Můžete si užít 12 stupňů intenzity pro stimulaci klitorisu a 12 stupňů intenzity vibrátoru. Tyto funkce se dají samostatně nastavit, určitě najdete tu nejlepší kombinaci, při které budete dosahovat těch nejbouřlivějších orgasmů. Tento model Womanizer má pohotovostní funkci. Když jsou obě funkce - klitorální a vaginální stimulace - přepnuty na 0 pomocí tlačítka mínus, přístroj se nevypne úplně, ale je připraven k použití kdykoli během příštích pěti minut stisknutím jednoho ze dvou tlačítek plus. Během této doby zařízení nadále svítí červeně. Po pěti minutách nepoužívání se InsideOut automaticky vypne.

InsideOut je 100% vodotěsný (IPX 7) a vy s ním můžete relaxovat ve sprše i ve vaně. Materiál: ABS, silikon. Rozměry Womanizeru: 192x120 mm. Hmotnost: 240 g. Součástí balení je magnetický USB kabel. Doba nabíjení je 120 min. Doba provozu je 120 min. Součástí balení jsou dvě silikonové násadky (N, XL) a hedvábný látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty. Pro maximální vzrušující pocity doporučujeme použít Womanizer s kapkou lubrikantu. Pak už vás nebude nic omezovat v dosahování bouřlivých a ohromujících orgasmů.

Parametry produktu

Barva černá
Délka 19.2 cm
Materiál silikon 
Vibrace pulzující tlakové vlny
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost vodotěsné
Oblast dráždění vaginální i klitoriální
Značka Womanizer
Ke stažení Womanizer_InsideOut.pdf

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Honza 19.6.2019 | 12:17

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi womanizery Insideout a DUO? Kromě rozdílu v ceně jsem žádný podstatný rozdíl neobjevil...

Womanizer InsideOut
Odpověď
Alena, Erotic City
20.6.2019 | 12:39
Dobrý den,  na první pohled to možná… Zobrazit celou odpověď

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Barča

    velká spokojenost :)

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost