Hluboké orgasmy jsou otázkou mysli. 

Žena, která se dokáže dostatečně uvolnit a poddat se vzrušení, žena, která se nechá unášet do neznáma a přestane se kontrolovat, může prožít během milování více než jeden orgasmus. Přestaňte se brzdit i vy, mnohonásobné orgasmy může zažít každá z nás.

Pravidelná masturbace

Pokud budete pravidelně uspokojovat sama sebe, stanete se expertkou na vlastní tělo a budete znát každý citlivý bod na svém těle. Poznáte, kde přitlačit, kdy zrychlit tempo nebo zvolnit. Pokud vy sama víte, co vás vzrušuje, můžete tohle všechno předat partnerovi a povznést milování na vyšší úroveň. Nebojte se při sebepoznávání experimentovat a použít vibrátor a dildo, jsou k tomu ideální.

Nespěchejte s předehrou

Předehra je důležitou součástí milování, pokud totiž nejste dostatečně vzrušená, dosažení orgasmu nebude jednoduché. Většina milenců je trpělivá a věnuje ženám tolik pozornosti, kolik potřebují. Naučte se ji přijímat, váš partner určitě nechce nic jiného, než aby vám bylo dobře a dosáhla jste vyvrcholení. Předehra může být mazlivá spojená s masáží nebo divoká, při které dostanete naplácáno na zadek, je to jen na vás.

Soustřeďte se na klitoris i vagínu

Dosáhnout orgasmu pouhou souloží je výsadou jen malého procenta žen. Většina žen není schopna dosáhnout vyvrcholení bez stimulace klitorisu. Proto si zaslouží tento malý kousek těla velkou pozornost. Laskat jej může partner jazykem, prsty nebo erotickou pomůckou jako je minivibrátor, vibrační vajíčko nebo Womanizer – unikátní stimulátor klitorisu.

Použijte erotickou hračku

I přímo při milování se dají použít různé erotické pomůcky. Speciální párové pomůcky We-Vibe jsou ve tvaru U a budou stimulovat váš klitoris, bod G a ještě se tam pohodlně vejde partnerův penis. Sdílení vibrací je velice krásné a pár spojuje. Vrcholy na sebe nenechají dlouho čekat.

Zpomalte ho

My ženy potřebujeme k dosažení orgasmu přece jenom více času než muži, proto je mužská výdrž zásadním parametrem uspokojení ženy. Čas můžete získat předehrou, která bude orientovaná na vás, ale máme ještě jeden fígl. Prostředek na oddálení ejakulace Delay zajistí muži více vytrvalosti bez ztráty citu. Delší sexuální aktivitu si dnes může dopřát opravdu každý pár.  

 

Mluvte spolu

Řekněte partnerovi, co vás vzrušuje a kde chcete cítit jeho dotyky a polibky. Uvidíte, že bude rád, pro muže není jednoduché zorientovat se na ženském těle, o některých erotogenních zónách vůbec neví. Je to možná klišé, ale komunikace je základ partnerského vztahu i milostného života.

Druhé kolo

Dopřejte miláčkovi pauzu a pomilujte se ještě jednou. U ženy vzrušení opadává pozvolna a znovu vás rozpálit nebude problém. Užijete si nejenom nádherné orgasmy, ale u obou také zapůsobí hormon lásky a důvěry oxytocin, který prohlubuje pocit intimity a blízkého vztahu.

 

Erotic City

ZDRAVÍ - VZTAHY - RADOST

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost