Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

EC Royal Collection v sobě spojuje více jak 10 značek rozdělených dle jednotlivých kategorií sortimentu. Výsledné portfolio obsahuje produkty zahrnující veškeré oblasti intimního života. Díky dlouholetým zkušenostem odborníků Erotic City spojených s dokonalou analýzou potřeb zákazníků vznikl unikátní soubor erotických pomůcek, které přinesou potěšení opravdu každému. Celá kolekce je k dostání exkluzivně v Erotic City a u vybravých partnerů.

LOVE GEL. Let´s do it.

Vychutnejte si partnera všemi smysly. Lubrikační a masážní gely Love Gel dodají novou dimenzi Vašim intimním zážitkům. Poznejte skutečný komfort a dlouho trvající účinek.

 

Nabídka Love Gel ZDE

LOVE IS PERFECT. Nothing more is needed.

Jednoduše perfektní. Prostředky pro intimní hygienu a údržbu erotických pomůcek doplněné o opojná afrodiziaka spojená značkou Love is Perfect naplní dokonale Vaše představy.

 

Nabídka Afrodiziaka ZDE 

Nabídka Dezinfekce ZDE

LADY DREAMS. What women want.

Zažijte i vy, po čem ženy touží. Exkluzivní produkty Lady Dreams jsou navrženy přesně na míru ženám a jejich potřebám. Zavřete oči a ponořte se do světa fantazií Lady Dreams.

 

Nabídka Lady Dreams ZDE

MAN DREAMS. All the man needs.

Mužům na míru. Kolekce spojená značkou Man Dreams Vás překvapí ve všech směrech. Nejde totiž pouze o rozkoš, ale i o prevenci před oslabením Vašeho mužství. Vyzkoušejte trénink, který si konečně užijete.

 

Nabídka Man Dreams ZDE

EXCLUSIVE LEATHER. For spicy moments.

Vášeň je kořením života, Exclusive Leather se pro Vás stane kořením vášně. Nechte vyniknout Vašim fantaziím díky výrobkům z této kolekce. Zažijte to. Na vlastní kůži.

 

Nabídka Exclusive Leather ZDE

GOOD TASTE. Will give you smile.

Erotika, kterou si lze opravdu vychutnat. Ať pro vlastní potěšení, tak pro pobavení přátel, kolekce Good Taste je tím pravým dárkem. „Pikantní“ sladkosti zajisté vykouzlí úsměv na tváři každého z Vás.

 

Nabídka Good Taste ZDE

FUNNY PRESENTS. The gift of surprise.

Máte rádi překvapení? Výrobky Funny Presents ho dávkují ve větším než malém množství. Zdánlivě obyčejné věci zde dostávají nový neobyčejný rozměr. Funny Presents, to jsou dárky, které zaručeně pobaví.

 

Nabídka Funny Presents ZDE

CHRISTINE Nr. 3. The desire for glamour.

Touha. Vášeň. Půvab. To vše je ztělesněním Christine Nr. 3. Zhasněte světla, zapalte svíčky a zahalte se do opojných vůní. Výrobky z této kolekce jsou ideální k navození jedinečné intimní atmosféry.

 

Nabídka Christine ZDE

FEEL OF JOY. Covers your toy.

Pro pravý pocit radosti. S kondomy Feel of Joy zažijete víc.

 

Nabídka Feel of Joy ZDE

SWEET ANASTASIA. Designed for passion.

Poznejte klenot v oblasti odívání. Stejně jako šperky nosíme jen při určité příležitosti, tak i svůdné prádlo má svůj zvláštní a neodolatelný význam. Kolekce Sweet Anastazia je proto navržena tak, aby dala vyniknout Vašim touhám.

 

Nabídka Sweet Anastazia ZDE

HANDSOME CHRISTIAN. Nice to touch. - připravujeme

Nejen dámy mají nárok na oděv, který dokonale zdůrazní jejich vášeň. Značka HANDSOME CHRISTIAN přináší vše, čím sebevědomý muž uspokojí své touhy po dokonalém prádle. Dejte vyniknout Vašemu mužství!

VELVET SM. The secret of passion.

Odhalte tajemství pravé vášně. S produkty Velvet SM nikdy nezažijete nudu. Na své si přijdou jak začátečníci, tak zkušení. Stačí nechat volný průchod Vašim skrytým fantaziím.

 

Nabídka Velvet SM ZDE

SECRET MOMENTS. Let´s make love.

Milostné okamžiky jsou důležité pro každý vztah. Výrobky Secret Moments dáte partnerovi nebo partnerce přesně najevo po čem toužíte a jaká tajná přání máte. Už žádná tajemství mezi sebou, řekněte si o to, co chcete a potřebujete. 

 

Nabídka Secret Moments pro ženy ZDE 

Nabídka Secret Moments pro muže ZDE 

Nabídka Secret Moments pro páry ZDE

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost