Womanizer
Kat. číslo 090888

Womanizer - Premium Eco

(3 recenze)
4 299 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Milovat naši planetu může být orgasmické!
Pokud byste mohli zachránit planetu ze své ložnice ... udělali byste to? Womanizer PREMIUM eco je nejekologičtější erotická hračka s technologií Pleasure Air. Tento Womanizer je vyrobený z inovativního biologicky odbouratelného materiálu a je plně recyklovatelný. Díky tomu je PREMIUM eco skutečným potěšením pro vás i životní prostředí.

Proč je tento výrobek ekologický?
- Materiál, ze kterého je PREMIUM eco vyrobený je biologicky odbouratelný Biolen. Je to materiál na biologické bázi a vynikající alternativa k plastům ABS. Biolen je syntetizován z obnovitelných surovin, většinou kukuřičného škrobu. Je biologicky odbouratelný. Biolen pochází z přírody a může se do přírody zase vrátit.

- Baterii s dlouhou životností lze nabít až 300 krát.

- Samotný Womanizer lze rozebrat, aby bylo možné vyměnit baterii, čímž se prodlužuje životnost výrobku.

- I obal je ekologický bez plastových částí.

PREMIUM eco - Váš orgasmus sází stromy
Za každý prodaný produkt PREMIUM eco vysadí Womanizer jeden strom pomocí neziskové organizace One Tree Planted, která pomáhá zalesňování lesů po požárech a povodních. Rádi takové projekty podporujeme, ale bez Vás by to nešlo. Děkujeme za každý zakoupený PREMIUM eco.

Za minutu na vrcholu!
Womanizer je unikátní stimulátor klitorisu, který má za úkol jediné – ženský orgasmus. Ženy při jeho použití cítí mimořádně intenzivní pocity slasti a velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec.

Čím je Womanizer tak zvláštní?
Je to stimulátor klitorisu vybavený technologií Pleasure Air, která je patentovaná. Technologie Pleasure Air se zaměřuje na klitoris jako na centrum ženské rozkoše. Zajišťuje stimulaci klitorisu s pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer zcela obklopí klitoris, zlehka jej nasaje a pak bezdotykově stimuluje. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek od extra jemných až po ultra silné, přesně podle vašich potřeb. Přečtěte si recenze zákaznic a podívejte se na oblíbené milostné polohy s Womanizerem.

Womanizer PREMIUM eco
Womanizer PREMIUM eco je úžasná kombinace nových technologií a vysoce kvalitního designu. Přináší silné i několikanásobné orgasmy, přesně jak je jeho zvykem. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek. Celkem máte k dispozici 12 stupňů intenzity – od extra jemné až po ultra silnou. Womanizer PREMIUM eco ale nabízí funkci Smart Silece (chytré ticho), které zajišťuje, že Womanizer PREMIUM eco začíná fungovat teprve tehdy, když se téměř dotýká pokožky. Jakmile Womanizer vzdálíte od těla, vypíná se, což šetří baterii a používání je výrazně tišší. PREMIUM eco má pohotovostní režim a vypne se po 10 minutách nečinnosti, nebo pokud po delší dobu pracuje na STEJNÉ úrovni intenzity. Je to proto, aby se zabránilo nechtěnému a úplnému vybití baterie.

Díky konstrukci je PREMIUM eco odolný vůči stříkající vodě a dá se snadno očistit vlhkým hadříkem. Materiál: Biolen. Rozměry: 165x54x54mm. Hmotnost: 150 g. Baterie: Dobíjecí lithium-ion baterie 14500, 3,7 V. Součástí balení je dobíjecí magnetický USB kabel. Doba nabíjení: 120 min. Doba provozu: 240 min. Baterie je vyměnitelná. Součástí balení jsou dvě silikonové násadky (S, M) a hedvábný látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty. Pro maximální vzrušující pocity doporučujeme použít Womanizer s kapkou lubrikantu. Pak už vás nebude nic omezovat v dosahování bouřlivých a ohromujících orgasmů. Záruka 5 let! Platí pro Womanizery zakoupené od 14.01.2021.

Parametry produktu

Barva růžová
Materiál Biolen
Vibrace pulzující tlakové vlny
Napájení/baterie vyměnitelný dobíjecí akumulátor
Oblast dráždění klitoris
Značka Womanizer

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Eva 3.10.2023 | 10:29

Zdravím. Láká mě vyzkoušet womanizer, ale chtěla jsem se napřed zeptat: Na jistých cizích stránkách jsem zahlédla reklamu na vibrátor kombinovaný s womanizerem, pod názvem G-Bliss | Buyging™ Clit. Budete mít v budoucnu takovou věc v nabídce? Vypadalo to velmi lákavě.

Womanizer - Premium Eco
Odpověď
Alena, Erotic City
3.10.2023 | 11:44
Dobrý den, Womanizer je je úžasný a má… Zobrazit celou odpověď

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Lenka

    Super!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost