Womanizer

Womanizer - Blend

(0 recenzí)
3 299 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Objevte a prozkoumejte novinku Womanizer Blend, jedinečný a snadno ovladatelný duální stimulátor, který se postará o vnější i vnitřní stimulaci současně. Duální stimulátor Womanizer Blend kombinuje vibrace pro stimulaci bodu G s jemnými vlnami technologie Pleasure Air, které intenzivně a bezdotykově stimulují klitoris. Womanizer Blend přináší zcela nový způsob, jak dosáhnout naprosto intenzivních a smíšených orgasmů, které harmonicky propojují dva klíčové body ženského potěšení.

Womanizer Blend přináší harmonii potěšení
S Womanizerem Blend zažijete, co znamená opravdu hluboká a komplexní slast. Díky svému ergonomickému designu se snadno přizpůsobí vašemu tělu a umožňuje precizní stimulaci jak bodu G, tak klitorisu, což vede k opravdu jedinečným zážitkům. Duální stimulátor Womanizer Blend je ideální pro zvědavé nováčky, kteří chtějí prozkoumat nové pocity a objevit smíšené orgasmy se snadno použitelnou duální stimulační hračkou. Pleasure Air technologie, která je základem Womanizeru Blend, jemně obklopuje klitoris a stimuluje jej bezdotykovými pulzujícími vlnami vzduchu. Tento způsob stimulace je mimořádně šetrný a zároveň intenzivní, což umožňuje dosáhnout orgasmů, které jsou nejen silné, ale také dlouhotrvající. Současně vibrace určené pro bod G poskytují hlubokou vnitřní stimulaci, která společně s Pleasure Air vytváří symfonii pocitů, jež vás přivede na vrchol blaha. Ponořte se do světa neuvěřitelné rozkoše, kde se vibrace a vzduchové vlny setkávají, aby vytvořily harmonii potěšení, která vás nikdy nezklame.

Přizpůsobte si své potěšení s Womanizerem Blend
S Womanizerem Blend si můžete své potěšení přizpůsobit pomocí dvou motorů s odděleným ovládáním. Duální stimulátor Blend nabízí 8 úrovní intenzity Pleasure Air, které vám umožní dosáhnout přesně toho, co potřebujete. Navíc si můžete vychutnat až 6 režimů vibrací, od jemné masáže přes vlnění až po intenzivní pulzy. Stimulátor Womanizer Blend je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou bezpečné pro tělo a je také plně vodotěsný, což ho činí ideálním pro hrátky ve vaně nebo ve sprše. Nabíjení je snadné pomoci USB dobíjecího kabelu. Po 90 minutách nabíjení vám Blend nabízí až 90 minut potěšení. Zapnutí / vypnutí stimulátoru provedete přidržením tlačítka + po dobu 2 sekund. Následným krátkým stisknutím tlačítek + a – ovládáte stimulátor klitorisu. Tlačítkem ve tvaru devíti teček ovládáte intenzitu a vibrační programy.

Klíčové vlastnosti Womanizeru Blend
• 5 let záruka
• Ergonomický zakřivený tvar s flexibilním ramenem pro duální stimulaci
• Plynulé střídání mezi stimulací klitorisu a bodu G díky dvěma oddělenými motory
• Kombinace Pleasure Air technologie a vibrací bodu G
• Womanizer Blend nabízí 8 úrovní intenzity Pleasure Air
• Vychutnat si můžete až 6 režimů vibrací od masáže, po vlnění až pulzy
• Duální stimulátor je vyroben z tělu bezpečného silikonu a ABS plastu
• Voděodolnost IPX7 – pro použití ve vaně nebo sprše
• Snadné nabíjení pomoci USB magnetické nabíječky
• Doba nabíjení a doba provozu je 90 minut

Parametry
Vibrace: ano- 6 režimů vibrací. Vodotěsnost: ano (IPX7). Materiál: silikon, ABS. Součástí balení je magnetický USB nabíjecí kabel. Doba nabíjení a provozu: 90 min. Barva: fialová. Rozměry: 11,3 x 5,1 x 13,9 cm. Hmotnost: 185 g.

Parametry produktu

Barva modrá, fialová, růžová
Délka 11,3 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-šestistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Oblast dráždění vaginální a klitoriální
Značka Womanizer

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost