Nový level vnitřního orgasmu

Pokud se někdo domnívá, že na poli erotických pomůcek již nelze vymyslet nic převratného, jednoduše se mýlí. Právě v těchto dnech se na trhu objevuje novinka Womanizer OG, která mění zažitá pravidla hry a spolu s klasickým Womanizerem, který rozhodně stojí za to mít vždy po ruce, tvoří nepřekonatelnou dvojici.

Zaměřeno na bod G

Poté, co tým Womanizeru dokázal v roce 2014 rozpoutat revoluci podtlakovým stimulátorem klitorisu a v průběhu let jej vymazlil do podoby, s níž budeme „za minutu na vrcholu“, přichází s další revolucí. Opět nasazuje svou osvědčenou patentovanou technologii Pleasure Air a tentokrát se zaměřuje na objevování a intenzivní stimulaci bodu G, a to v podobě, jaká dosud nemá obdoby.

V čem se OG liší?

Zatímco se klasický Womanizer soustřeďuje na podtlakovou stimulaci malé oblasti oku viditelné části klitorisu a jde svými pulsy do hloubky pro rychlý a velmi intenzivní orgasmus, Womanizer OG je jiný. Je navržen a vytvořen tak, aby obsáhl široké spektrum citlivých nervových zakončení ve vagíně, pomohl lokalizovat oblast bodu G a svými vzduchovými pulzy v kombinaci s vibracemi stupňoval vzrušení až k dosažení vnitřního orgasmu, který svou silou a jinakostí bere dech.

Vzhled a funkce OG

Dlouhé, štíhlé, prohnuté a lehce pružné tělo OG z hebkého silikonu je ergonomicky tvarované pro co nejpříjemnější používání. Na jednom konci z vnitřní strany je speciálně tvarovaná široká hubička pro Pleasure Air pulsaci, na druhém konci téže strany se nacházejí ovládací tlačítka. Na výběr máme z 12 intenzit stimulace (pomocí tlačítek “+“ a “- “ a 3 vibračních módů ovládaných za pomoci malého tlačítka blíže ke středu). OG je vybaven osvědčenou funkcí “chytrého ticha“ (Smart silence) a také relaxační funkcí po orgasmu (Afterglow), kterou známe od Womanizeru Classic 2. Nabíjení je opět přes magnet, takže nepřekvapí, že OG je voděvzdorný a smí nejen do sprchy, ale i do vany. Vyrábí se ve 3 úžasných, k sobě nádherně ladících barvách: světle fialové (lila), temně fialové (aubergine) a tmavě šedé (dark gray).

 

Proč OG rozhodně chtít

Vnitřní orgasmus je typem orgasmu, po kterém mnoho žen touží, ale není v jejich silách jej běžně dosáhnout. OG přináší zbrusu nový zážitek z kombinované vnitřní stimulace – vibrace i vzduchové pulzace najednou, a to v poměru, který lze snadno nastavit i měnit. Jeho schopnost zaměřit se na citlivá nervová zakončení nalézající se uvnitř vagíny je tak znásobená. Výsledek? Dosažení vnitřního orgasmu ještě nikdy nebylo tak snadné. Výrobce nabádá postupovat při používání OG od stimulace klitorisu pro lepší “probuzení“ vnitřních struktur a pak až teprve s patřičnou dávkou kvalitního lubrikačního gelu použít OG vnitřně. Neslibuje rychlý orgasmus jako v případě klasického Womanizeru, ale zajímavou cestu sebepoznávání, na jejímž konci čeká královská odměna.

Nepřekonatelná kombinace

Zatímco Womanizer má hubičku speciálně tvarovanou pro klitoris, tvar hubičky OG je naopak perfektně uzpůsobený pro vnitřní stimulaci. OG tedy v žádném případě není náhražkou Womanizeru, ale jeho parťákem perfektně plnícím úkol v jiné části hřiště. Lze je použít i oba zároveň a spolu tvoří tým snů. Tým, který chcete na svém hřišti mít.

Inspirace pro volné chvilky

Nemohla jsem se dočkat, až Womanizer OG vyzkouším. Zálibně jsem si prohlížela jeho štíhlé tělo a přejížděla prstem po elegantním kovovém proužku stejné barvy. Kápla jsem trochu lubrikantu a stiskla tlačítko. Kontrolka se rozsvítila na znamení, že je připraven k akci. Přiložila jsem a ucítila jemnou vibraci. Překvapilo mě, jak je tichý. Přidala jsem na intenzitě a zavřela oči. Tělem mi začalo probíhat lehké chvění a očekávání se změnilo v počínající vzrušení. Stačilo pár vteřin a chtěla jsem ho cítit i uvnitř. Nechala jsem jej opatrně vklouznout. Překvapilo mě, jak svaly okamžitě zareagovaly stiskem, jako by si jej chtěly chytit a užívat si každého pulzu. Začala jsem jím zlehka pohybovat a pomalu, milimetr po milimetru, propátrávala každé místečko. Některá z nich byla citlivá znatelně více. Bylo to, jako bych použila nějaký detektor. Stačil nepatrný pohyb a vzrušení začalo rychle stoupat. V jednom místě jsem měla pocit, jako bych v moři naskočila na vlnu. To je ono… Přidala jsem na intenzitě a nechala se unášet. Vlna sílila a sílila a pak to přišlo. Výbuch orgasmické slasti, kdy se mi celé tělo napjalo a na chvilku jsem přestala dýchat. Srdce mi běželo jako o závod, když jsem zase popadla dech. Nahmatala jsem tlačítko, aktivovala afterglow funkci a nechala kontrakce pomaloučku odeznívat. Tak tomu říkám jízda…

 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost