Že na poli erotických pomůcek nelze přijít s něčím naprosto převratným a vše už tu bylo? A o Womanizeru Next jste slyšeli?

 

Technologie Pleasure Air je po léta synonymem pro instantní potěšení a hluboký orgasmus v jednom. Tradiční vysoká laťka nevypadala, že by ji něco mohlo překonat. A přesto se tak stalo. Na scénu počátkem roku 2024 přichází na oslavu 10. výročí vzniku “továrny na orgasmy“ známé jako Womanizer nový model Next, který nabízí ještě vyšší úroveň potěšení. Umožňuje ještě rozmanitější a bohatší prožitky z masáže klitorisu a je přesně tím pomocníkem, kterého nebudete chtít pustit z ruky.

 

Novinka od Womanizeru se tentokrát zaměřuje na hloubku pulzujících vln a jejich přizpůsobení na míru individuálním potřebám. Vylepšená technologie bezdotykové stimulace klitorisu v kombinaci s možností regulace hloubky se nazývá 3D Pleasure Air a přináší ještě úžasnější zážitky.

Nová funkce Climax Control

Tři volitelné hloubky vzduchových vln v podobě funkce Climax Control vytvářejí ještě hlubší a komplexnější vjem než kdy dříve a nabízejí přímou cestu k vícenásobným orgasmům.
Next disponuje 14 stupni stimulace, které jsou dokonale vyvážené a připravené na to potěšit přesně tou intenzitou, na jakou máte právě náladu.

A další chytré funkce...

Pokud dáváte přednost tomu nemít vždy vše pod kontrolou a baví vás nepředvídatelné změny, pak je tu Autopilot. Nechte na svém Nextu, jak dlouho a jakou intenzitou vás bude těšit, a zažijte nečekaná vyvrcholení!

 

Chvíle těsně po orgasmu, kdy se zvolna snášíme z vrcholu slasti, lze ještě vylepšit relaxační funkcí After Glow. Stisknutím tlačítka „-„ na jednu sekundu sjede původně nastavená intenzita stimulace na nejnižší možnou a vy si tak vychutnáte slastný dojezd o poznání déle a intenzivněji. Dokonce i ve sprše a ve vaně, protože Next je stejně jako ostatní modely vodotěsný IPX7.

 

Ještě váháte, zda si jej pořídit? Na pobočkách Erotic City si jej smíte vzít do ruky a na polštářku prstu vyzkoušet jeho neuvěřitelné schopnosti. Pro nás je Womanizer Next láskou od prvního pulzu. Zamilujte se i vy!

 

Ať už zavítáte do nabídky našeho e-shopu nebo do kamenných prodejen Erotic City, kde vám rádi osobně pomůžeme s výběrem toho nejlepšího pro vás, jedno je jisté: s námi máte radost na dosah!

Inspirace pro volné chvilky 

Jeden orgasmus za námi. Další, prosím!

Poslední sluneční paprsky překvapivě teplého březnového podvečera zastihly Kláru ležící pohodlně na břiše na rozloženém měkkém gauči. Z reproduktorů notebooku se linula příjemná ambientní hudba a na displeji se líně převalovaly mraky nad zasněženými vrcholy horského masivu. Právě pohled na ně vnukl Kláře nápad. Zalovila pod polštářkem, vytáhla svůj nový temně fialový Next a stiskla startovací tlačítko. Pak přejela ukazováčkem na tlačítko s vlnkami a dvakrát stiskla. Palcem zkontrolovala hubičku a potěšeně se usmála. Nepatrně se nadzvedla, zajela Womanizerem pod kalhotky a lehce s ním zavrtěla, aby se hubička dostala přesně tam, kde ji chtěla mít. Zavřela oči a užívala si pomalu stoupající vzrušení. Věděla, že stačí nechat se unášet hudbou a pravidelně dýchat. Co nevěděla, bylo, že ji ode dveří pozoruje Martin.
Věděl přesně, co Klára dělá, a co pohled na ni dělal s ním, bylo v několika sekundách zcela zřejmé. Tiše se k ní přikradl. Klára ucítila jeho nezaměnitelnou, jemně kořeněnou mužskou vůni, a tak se ani nelekla, když se jí dotkl a vzápětí jí začal stahovat kalhotky. Přidržela si Next na místě, protože ani na chvilku nechtěla přerušit ten slastný pocit. Martin ze sebe bleskově svlékl vše, co mu překáželo v dokonalé expanzi, obkročmo si nad ni klekl a začal jí jemně masírovat záda. Sáhla pod sebe, posunula Womanizer malinko výš a vyšpulila zadeček. Martin prstem jemně zkontroloval, jestli může dovnitř. Výsledek ho nenechal na pochybách, že je vítán, čehož ihned hbitě využil. Klára se zhluboka nadechla a zaryla prsty do gauče. Stačilo pár nadechnutí a přílivová vlna orgasmu ji zasáhla jak mořský příboj. Martin ji přidržel vzadu za krk. Tohle jeho dominantní samčí gesto milovala a on to dobře věděl. Když se přestala třást, opatrně z ní vystoupil. Klára se s blaženým úsměvem překulila na záda a naznačila mu, ať si lehne vedle ní. Přitiskla hubičku na nejcitlivější místo jeho penisu a Martinovi se údivem rozšířily zorničky. Ta tichá věcička ale umí divy… Sjela mu mezi nohy tak, aby se mohla vzepřít na loktech a pohodlně doplňovat práci Nextu svými rty, jazykem a volnou rukou. Že se trefila, pochopila ze stoupajícího napětí v jeho svalech velice rychle. Tiše zasténal a prohnul se v zádech. Obraz na displeji za jeho hlavou právě ukazoval valící se vodopád. Jak příhodné, prolétlo jí hlavou, a v příští vteřině ji zasáhl teplý gejzír, ten nejkrásnější, jaký znala…

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost