We-Vibe
Kat. číslo 091775

Vibrační kroužek - We-Vibe Bond

(2 recenze)
3 599 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Pánové, potěšení si můžete užít i mimo ložnici. Vibrační kroužek Bond lze nosit i pod oblečením během dne, vibrační část stačí otočit, aby byla pod penisem. S Bondem může být každý okamžik příjemný. Lze jej také použít jako hračku v páru. Bond může posílit erekci během sexu díky zadržení krve v penisu a poskytnout vzrušující stimulaci oběma partnerům díky vibracím. Kroužek Bond se nasazuje kolem penisu a varlat a dobře sedí, protože jeho vnitřní průměr lze upravit na dvě různé velikosti. Kroužek se dá rozpojit a nastavit průměr malým dílem navíc. Vibrační kroužek Bond od We-Vibe má 10 tichých vibračních programů, které lze ovládat pomocí dálkového ovládání (dosah 3 metry) nebo pomocí chytrého telefonu s aplikací We-Vibe, která umožňuje ovládání i na dálku. Aplikace má další stimulační programy, hlasovou funkci, funkci chatu a funkci videa. Pro snadné nasazení a příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel, na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci na erotické pomůcky. Součástí balení je látkový pytlík na uskladnění. Funkce: 10 stupňů intenzity + další s aplikací. Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Voděodolnost kroužku: ano (IPX7), dálkové ovládání: ne. Délka: 8,5 cm, šířka: 4,6 cm. Průměr 1: 3,6 x 4,2 cm, průměr 2: 4 x 4,2 cm. Baterie kroužek: Li-on dobíjecí (magnetický dobíjecí USB kabel součástí balení). Baterie dálkové ovládání: 1x CR2032 (součástí balení). Doba nabíjení: 90 min. Doba provozu: až 120 min. Barva: černá.

Parametry produktu

Barva černá
Průměr 4.2 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-desetistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Funkce erekční
Značka We-Vibe
Ke stažení BOND_We-Vibe_EN_CZ_SK.pdf

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Peter

    Skvelá pomôcka.

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost