Romantika i erotika

Den sv. Valentýna je svátkem zamilovaných a slaví se 14. února. Je to skvělá příležitost, jak si připomenout, co k sobě navzájem cítíme a jak moc se milujeme. Je to také čas dárků, romantických večeří a vášnivých nocí. V prodejnách i na e-shopu Erotic City najdete spoustu skvělých tipů na valentýnské dárky i nezapomenutelnou noc.

Co od valentýnského večera čeká žena?

Žena ocení zejména pozornost a čas, který jí partner věnuje. Romantika je zkrátka na prvním místě. Ale i dobrá večeře a dárek ke svátku zamilovaných patří. Zapomeňte ovšem na bonboniéru, chce to něco originálního a zajímavého. Taková rafinovaná erotická hračka pro ženy, která vypadá romanticky a zároveň přinese partnerce rozkoš, zaručí spokojenost na obou stranách.

Co od valentýnského večera čeká muž?

Milé dámy, co si budeme nalhávat, muž čeká od tohoto romantického večera zkrátka a prostě skvělý sex. Mužská fantazie neustále pracuje a největší radost mu uděláte, když si pořídíte nějaké erotické prádýlko. Už jenom lehký náznak toho, že plánujete nákup erotického prádla, u muže vyvolá velmi vzrušující pocity. Překvapit můžete samozřejmě také erotickou hračkou pro muže nebo pro páry

Masáž je klasika

Rozmazlování v podobě masáže je klasika každého romantického večera. S trochou fantazie zvládne každý i erotickou masáž. Dotýkat se partnera/ky na intimních místech a vzrušit ho/ji na maximum je úžasné a zaručuje spokojenost oběma partnerům. Masážní svíčky jsou pro tuto příležitost ideální.

Orální sex?

Pouze ve velkých dávkách. Orální sex je jednou z nejoblíbenějších sexuálních praktik vůbec. Zpestřit si jej můžete například ochucenými lubrikačními gely. Výběr je velký od oblíbené jahody, až po energetický nápoj. Dráždění ústy můžete kombinovat se stimulací nějakou drobnější pomůckou nebo třeba Womanizerem.

Výjimečný večer si žádá výjimečné věci

Erotické pomůcky jsou bezesporu velkým oživením milostného života. Vztahu nikdy neprospívá stereotyp, je potřeba zatočit s nudou nejen v běžném životě, ale i v ložnici. Valentýn je ta ideální chvíle, kdy začít s milostným experimentováním. Erotické hračky jsou k tomu přece stvořené. Rádi Vás v Erotic City přivítáme a poradíme s výběrem. 

 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost