Podpora erekce, prevence, zvětšení penisu

Hledáte způsob, jak podpořit erekci? Vakuová pumpa je malý zázrak a naděje pro muže s nedostatečnou erekcí a problémy se stabilní erekcí. Ať už přišly problémy s věkem, kvůli zdravotním nebo psychickým problémům, vakuová pumpa je velká šance na normální sexuální život. Někteří muži jsou sice k vakuové pumpě poněkud skeptičtí, nicméně její funkčnost je prověřená a pumpa skutečně funguje, i když jen krátkodobě. Pravidelným užíváním se ale výrazně ovlivní kvalita erekce a jako bonus i délka samotné erekce. Je to podobné jako s posilováním, efekt trvá po celou dobu každodenního tréninku.

 

Vakuové pumpy se používají při poruchách erekce pro stimulaci původních funkcí, ale i jako prevence před potížemi s erekcí. Vakuové pumpy jsou všeobecně velmi rozšířeny, většina mužů i žen o nich už slyšela. Přesto vakuovou pumpu používá překvapivě málo mužů. Přitom je to tak jednoduché a efekt poměrně velký. Vakuová pumpa totiž přináší okamžité zlepšení erekce, ztopořený penis je pevnější a zároveň si erekci udrží mnohem déle. Jako malý bonus se po použití vakuové pumpy penis také lehce zvětší v šířce i délce díky nadměrnému prokrvení. 

 

Princip a efekt

Vakuová pumpa funguje na zákonech fyziky, proto je tak spolehlivá a mužům opravdu pomáhá. Válec vakuové pumpy stačí nasadit na penis, dobře utěsnit a s pomocí pumpičky vytvořit uvnitř válce vakuum. Díky němu se do penisu nahrne krev, tím se aktivují topořivá tělíska a dostaví se erekce.

Zvětšení penisu a další plusy

Vakuová pumpa dokáže přirozenou cestou bez nutnosti chirurgického zákroku také zvětšit penis až o několik desítek procent. Nejúčinnější jsou v tomto směru vodní pumpy Bathmate. Pumpa zároveň pomáhá zlepšit a zkvalitnit výdrž při erekci. Další přidanou hodnotou je, že některé pumpy disponují stimulačními výstupky, různou intenzitou sání a některé i vibracemi, takže použití pumpy může přinášet i jedinečné potěšení.

Kdy začít?

Vakuová pumpa se používá nejenom při nastalých potížích s erekcí, ale také jako prevence. Je to skvělý tréninkový nástroj i pro mladé muže. V takovém případě stačí pumpu nasadit, několikrát po sobě nechat penis ztopořit a zase ochabnout. Trénujete tak topořivá tělíska a dochází k lepšímu prokrvení penisu.

Kdy používání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem?

V případě, že berete léky na ředění/zahuštění krve, máte-li poruchu srážlivosti krve a existuje u vás zvýšené riziko trombózy, při problémech s krevním tlakem a pokud užíváte léky na krevní tlak, v případě že trpíte cukrovkou. Také po operaci prostaty, po prodělaném infarktu, či mrtvici.

Výběr vakuové pumpy

Výběr pumpy je klíčový. Vakuové pumpy se liší zejména způsobem, jakým se odsává vzduch z válce. Existují pumpy s balónkem, pístové, klešťové nebo elektrické.

Elektrické pumpy

Top mezi pumpami jsou právě elektrické, jde o nejnovější modely na trhu, které dělíme na dobíjecí a bateriové. Výhodou je jejich výkon a pohodlná manipulace, stačí mačkat tlačítka a nemusíte ručně pumpovat. Soustředíte se jen na sebe a dokonalou erekci. 

Vodní pumpy

Speciální pumpy, které mají největší účinek ve sprše nebo ve vaně. Postarají o skvělou erekci a při pravidelném používání i o zvětšení penisu. Výrobce uvádí, že pumpa Bathmate může zvětšit penis až o 30 % na celkovém objemu.

Pístové a klešťové pumpy

Tento způsob odsátí vzduchu je skvělý a velice spolehlivý, vakuum vytvoříte celkem rychle, výkon pumpy je vynikající. Pístový způsob odsátí má například pumpa Charisma, Athena nebo Polymona a klešťový má Mensa a Columba.

Balónkové pumpy

Pumpy s balónkem považuji za nejmíň výkonné. Je spíše pro muže, kteří potřebují jen menší podtlak.

 

Jak začít?

Výrobci doporučují odstranění pubického ochlupení, ale většinou to není nutné. Válec se nasazuje na penis až k jeho kořeni s použitím kvalitního lubrikantu. Následně opatrně začněte odsávat vzduch z pumpy. Vakuové pumpy jsou používány současně s erekčním kroužkem. Po dosažení erekce se u kořene umístí erekční kroužek, který udrží erekci stabilní a déle trvající. Kompletní návod k použití dostanete ke každému výrobku.

Z čeho se pumpa skládá?

Vakuová pumpa pro muže je zdravotní a erotická pomůcka, která se skládá z válce, těsnící manžety (některé typy pump jsou bez manžety), odsávacího zařízení a ventilu, kterým se vrací vzduch do válce.

Vedlejší účinky

Pro zdravého muže je vakuová pumpa zcela bezpečná, pokud se samozřejmě používá s rozumem a nezachází se do extrémů. Použití musí být bezbolestné a příjemné. Přesto se mohou občas objevit na pokožce v místě kontaktu drobné oděrky nebo pohmožděniny. Při rychlém nástupu erekce může dojít k bolesti nebo znecitlivění penisu, může ovlivnit průběh ejakulace.

 

Erotic City

ZDRAVÍ - VZTAHY - RADOST

 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost