Letní dobrodružství volá

Každý z nás se těší na dovolenou a touží prožít něco nového, krásného a nezapomenutelného. Letní dobrodružství může mít mnoho podob a není nic zvláštního, že spousta lidí očekává od dovolené především lepší sex. Pokud patříte do této skupiny, tak právě tady najdete inspiraci.

Nejžhavější hračky

Dnešní moderní erotické hračky jsou úžasné v tom, že vám dopřejí vzrušení i mimo ložnici. Představte si, dámy, že máte zavedené vibrační vajíčko a partner má v ruce jeho dálkové ovládání. Zvyšuje a snižuje intenzitu vibrací a mění vibrační programy. Vy musíte zachovat chladnou tvář, protože jste právě v restauraci nebo jinde ve společnosti lidí. Je to docela vzrušující představa, že?

 

Vy ale máte stejnou možnost pohrát si takhle dráždivě s partnerem. Pro muže existuje nositelný vibrační kroužek Bond, který muž snadno ukryje v kalhotách. Ovládá se dálkovým ovladačem nebo přes mobilní aplikaci. Díky aplikaci si můžete hrát i na dálku, což výrazně zvyšuje možnosti erotických her v páru.

A co Womanizer?

Unikátní stimulátor klitorisu Womanizer je na trhu už 10 let a nepřestává nás ohromovat svými novinkami. Mezi nejžhavější z nich patří Womanizer Next, jehož hlavní devizou je hloubka pulzujících vln. Vytváří tak ještě hlubší a komplexnější vjem, který vás spolehlivě dovede až k vícenásobným orgasmům. Za minutu na vrcholu!

 

Nejnovějším typem Womanizeru je Blend. Je to hračka, která se zaměřuje na bod G a stimulaci klitorisu současně. Pro některé ženy je dvojí stimulace jedinou cestou k dosažení orgasmu, proto je Womanizer Blend od začátku velmi žádaným zbožím a jsou na něj výborné ohlasy.

Feromony působí jako magnet

Víte, že feromony pomáhají nejenom při seznamování, ale i k oživení stávajícího vztahu? Kolikrát si člověk v dlouhodobém vztahu povzdechne, že už to není jako dřív, že se vytratila ta jiskra a že už to není tak žhavé jako na začátku. Feromony přitáhnou pozornost vašeho protějšku a znovu zažehnout jiskru vášně ve vašem vztahu. Staňte se pro svého partnera tou nejpřitažlivější osobou v místnosti. Stačí jen pár kapek feromonů Pure a rázem se proměníte v sebevědomou a přitažlivou osobnost. Vaše charisma bude neodolatelné.

Lepší výkon v ložnici

Pokud se vytrácí chuť na milování nebo muže opouští jeho vnitřní síla hřebce a je vám to líto, vždycky můžete vyzkoušet afrodiziaka. Tyto přírodní látky mají schopnost zvýšit citlivost na dotyky, prohloubit vzrušení, posílit mužství a zintenzivnit prožitek z milování. S jejich pomocí mohou partneři prožívat mnohem intenzivnější rozkoš, dosahovat silnějších orgasmů a užívat si milování naplno všemi smysly. Pokud zatím váháte, zda přírodním afrodiziakům dát šanci, věřte, že pokud vyzkoušíte Orgasmicon nebo Erecticon, nebudete litovat.

Lubrikant na cestách

Lubrikační gel patří do každé ložnice, to už víme. Poskytuje větší komfort při milování i při použití erotických hraček. Proto bychom na něj neměli zapomenout ani při balení na dovolenou. Pokud se těšíte na vodní hrátky s partnerem, určitě vyzkoušejte silikonový lubrikant Love Gel s vůní japonské švestky, monoi nebo vanilky, který můžete použít i na masáž.

S výběrem vám poradíme

Cesta za letním dobrodružstvím může být klikatá, ale vždycky by měla vést přes Erotic City, kde vám poradí, jakou erotickou pomůcku vybrat, abyste si užili více vzrušení při milování, ale i romantické milování. Je jedno, jestli žijete ve vztahu nebo jste momentálně singl, v Erotic City mají pomůcky pro každého, kdo si chce život zpestřit a užít si něco víc. Erotic City – Radost na dosah

 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost