Potěšení kdykoliv a kdekoliv

Pánové, příjemné chvíle nemusíte zažívat pouze v ložnici. Představujeme vám vibrační kroužek We-Vibe Bond, který můžete diskrétně nosit i během dne pod oblečením. Jednoduše umístěte vibrační část tak, aby byl pro vás kroužek pohodlný a můžete si užívat jemnou stimulaci kdykoliv si vzpomenete. S Bondem se každá chvilka může stát vzrušujícím dobrodružstvím.

Když si dva rádi hrají

Bond je navíc skvělým společníkem pro párové hrátky. Dokáže nejen posílit a udržet erekci díky efektivnímu zadržení krve v penisu, ale také nabízí vzrušující vibrace, které obohatí zážitek pro oba partnery. Stimulace klitorisu během milování je pro mnohé ženy jediný způsob, jak dosáhnout orgasmu. Bond je v tomto směru mistr.

Bude mi sedět velikost?

Díky možnosti nastavení dvou velikostí se kroužek Bond dokonale přizpůsobí a zajistí pohodlné nošení. Je navržen tak, aby se snadno nasazoval kolem penisu i varlat, a jeho flexibilní design umožňuje snadné rozpojení a nastavení pomocí malého rozšiřujícího dílu.

 

Ovládání s pomocí mobilní aplikace nebo dálkovým ovládáním je pecka!

S mobilní aplikací We-Vibe získáte kontrolu nad Bondem bez ohledu na vzdálenost. Můžete si spolu hrát, i když jste každý na jiném konci světa. Mobilní aplikace i dálkové ovládání umožňují hrátky doma i ve společnosti. Svěřte ovládání Bondu partnerovi nebo partnerce a užijte si slastné vzrušení v restauraci, na večírku nebo na koncertě. Popusťte uzdu fantazii a vymyslete si svoji erotickou hru, o které budete vědět jen vy dva.

Bond nabízí jestě víc

Bond je velmi tichý, jeho vibrace si užijete diskrétně.  Vodotěsnost Bondu vám otevírá dveře ke vzrušujícímu dobrodružství ve vaně nebo pod proudem sprchy. Pokud si přejete užít hraní v koupelně naplno společně s partnerkou, pořiďte si ke kroužku Bond stimulační sprchovou hlavici Wave, která kombinuje sprchovou hlavici a vodní masážní stimulátor klitorisu.

V Erotic City vám vše ukážeme a vysvětlíme

Zastavte se v kterékoliv prodejně Erotic City a nechte si We-Vibe Bond předvést. Vyzkoušejte si v ruce vibrační programy, seznamte se s aplikací, sáhněte si na materiál, není nad osobní zkušenost a nákup s rozmyslem. Vše si můžete vyzkoušet na vlastní kůži už před nákupem.

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost