Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Sexy a sebevědomá

Sebevědomí je sexy a v ložnici je přímo nepostradatelné. Pokud vám vaši sebejistotu kazí nějaký ten faldík navíc nebo povadlá prsa, pořiďte si svůdné prádlo a užijte si sexy večery plné vášeň. Vychytané erotické prádlo dokáže s postavou zázraky. Pozvedne vaše přednosti a nedokonalosti skryje. Stačí si vyzkoušet pár kousků a zjistit, které je to pravé pro vás. 

Barva prádla

Jaká barva prádla je nejvíc sexy? No přece ta Vaše oblíbená. Pokud při výběru prádla zvolíte právě tu svoji barvu, budete zářit sebevědomím a budete se cítit opravdu dobře.

A jak jednotlivé barvy dokáží působit?

Černá působí na muže velmi vášnivě a ženy se v takovém prádle cítí nejlépe. Muži vidí v ženě v černém aktivní milenku, která jim dopřeje velké uspokojení.

 

Bílá je symbolem čistoty a nevinnosti a ženy, které ji mají v oblibě, dávají muži obvykle najevo, že on je ten, kdo má převzít hlavní iniciativu.

 

Červená působí dráždivě a afrodiziakálně. Vyvolává živočišnost a má zvláštní energii. Ženy se cítí žádoucí, nestydí se požádat o to, co chtějí a muži jim to s radostí dopřejí.

 

Naopak modrá barva evokuje spíše klid a mír, muže moc neburcuje. Spodní prádlo v modré barvě působí usedle a žena o sobě říká, že pro ni není sex příliš důležitý.

 

Růžová barva je vyzývavá a zároveň romantická. Vypovídá o vášnivosti a velkém sexuálním sebevědomí. S muži dělá divy.

 

Romantička nebo dračice

Nálady ženy se mění rychleji než počasí. Vliv hormonů a cyklické fáze jsou neúprosné a ženám i mužům nezbývá než se s nimi smířit a nebát se je využít ve svůj prospěch.

 

Pokud na ženu přijde romantická nálada, může partnera oslnit krajkovým prádlem, košilkou zdobenou roztomilými mašličkami, kalhotkami ve tvaru motýla nebo jemnými punčoškami.

 

Ve dnech, kdy se žena cítí sebejistě a touží po živočišném sexu, může na partnera vytáhnout silnou zbraň v podobě podvazků, korzetu, přiléhavého overalu nebo punčoch s velkými oky.

Koupit si prádlo sama nebo si nechat koupit?

Po malém průzkumu jsme zjistili, že jsou muži při výběru erotického prádla často bezradní. Největší problém mají s velikostí. Je tedy lepší nakupovat prádlo společně, alespoň ze začátku. Pokud ale budete chtít partnera překvapit a ujistit ho v tom, jak moc jste úžasná, vydejte se na nákup prádla sama. Určitě se vám to vrátí v podobě spokojeného a láskyplného vztahu a dříve nebo později i v podobě nějakého sexy dárečku.

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost