Na vlastní smysly

Lov za dokonalými dárky je stále více napínavým. Internetové nakupování je sice rychlé a pohodlné, ale skrývá rizika. Jak si můžete být jisti, že to, co jste pečlivě vybírali online, splní vaše očekávání a dorazí včas? Mnohdy se stává, že produkt je svým vzhledem, materiálem a funkčností jiný, než jaká byla vaše představa.

 

Přestaňte se spoléhat pouze na virtuální obrazy a popisy produktů. Přijďte osobně navštívit naše prodejny a dopřejte si zážitek, který vám žádný online obchod nabídnout nemůže. Přijďte a dotkněte se produktů, prohlédněte si je vlastníma očima, prozkoumejte jejich materiál a pocitové vlastnosti.

Získejte odpovědi na vaše otázky

Představte si, že držíte v ruce Womanizer Premium 2 a cítíte, jak je hladký a příjemný na dotek a jak silně pulzuje. Nebo se dozvíte, jakým způsobem erekční kroužek Bond sedí, jak působí jeho vibrace a zda skutečně splní vše, co slibuje. Dozvíte se třeba jak ho může ovládat i partnerka pomocí dálkového ovladače. V našich prodejnách můžete získat odpovědi na všechny tyto otázky a mnoho dalších.

 

Navštivte naše prodejny a nechte se inspirovat širokou nabídkou produktů, které obohatí váš intimní život.  Přijďte za námi a objevte nové možnosti pro váš partnerský život v příjemném a neformálním prostředí. Naše závazky k diskrétnosti a profesionalitě jsou zárukou, že se u nás budete cítit vždy pohodlně a bez obav.

 

 

 

Pomůžeme vám s výběrem

Dopřejte si zážitek z osobního poradenství od naší zkušené obsluhy, která vám ochotně pomůže najít ideální párový vibrátor přesně na míru vašim potřebám. Bude ideálním doplňkem do vaší ložnice, který bude současně bavit vás oba. Na prodejně můžete prozkoumat různé modely, příslušenství a doplňky, které zintenzivní váš společný zážitek.

 

Radost máte na dosah

Produkty, které vás zajímají, ve vás mohou vyvolávat spoustu otázek. Co třeba všechno umí sprchová stimulační hlavice Wave? Neváhejte a zeptejte se na ni přímo u nás. Díky osobní návštěvě získáte nejen jistotu ve výběru, ale také skvělý zážitek z nakupování.

 

Navštivte naše prodejny Erotic City a objevte radost z osobního výběru.

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost