Erotická pomůcka pro každodenní relaxaci

Stimulační sprchová hlavice Wave je určena nejen pro potěšení, jak už tak erotické pomůcky bývají, ale lze ji využít každý den i pro naprosto běžné sprchování. Nemusíte ji nikde a před nikým schovávat, naopak: Všem na očích jí to sluší nejvíce. Čím častěji ji budete používat, tím lépe vám bude po těle i na duši. Prostě dokonalá harmonie.

Jste s námi na stejné vlně?

Stimulační sprchová hlavice Womanizer Wave je elegantní, stylová, diskrétní, šetří vodu, ale zato nešetří vás. Její trysky vás dokáží nejen dokonale umýt, ale i přivést na vrchol rozkoše hraničící se sladkým šílenstvím. Sprchování s Wave se stane nejen relaxací, ale i intimní chvilkou, na kterou se budete těšit ještě víc než kdy dřív. Do sprchy budete spěchat a běda, kdyby vás někdo chtěl vyrušit. I když… Ono sprchování ve dvou není vůbec špatný nápad. Zvláště když trysky dokáží tak nádherně stimulovat ta správná místa a v šikovných rukách dokážou partnerské hrátky příjemně zpestřit.

Proč Wave chtít?

Protože je jiná než běžné sprchy. Byla vytvořena přímo s myšlenkou na maximalizaci rozkoše. Její trysky vás nenechají na pochybách, že jde o speciální vodní masážní přístroj pro stimulaci klitorisu, jediný svého druhu. Rozhodněte se pro Wave a sami brzy poznáte, jak úžasné je pečovat o své zdraví a zároveň si přitom nádherně užívat.

Jak Wave získat?

Vyberte si jednu ze tří barevných variant, objednejte přes e-shop a vyzvedněte si ji na vámi zvolené prodejně. Nebo osobně navštivte některou z našich prodejen a ulovte si tu svou rovnou na místě. Naše obsluha vám ráda a ochotně poradí, kde tento budoucí středobod vaší koupelny nalézt, a prozradí, co vše tato jedinečná sprchová hlavice umí.

 

Ať už si vyberete z pohodlí domova a u nás jen vyzvednete, nebo rovnou navštívíte kteroukoli z našich poboček, jedno je jisté: Dárky z Erotic City, to je radost na dosah.

Inspirace pro volnou chvilku

Toužila jen po jediném: Odplavit stres z náročného dne. A přesně věděla, jak to udělá. Shodila ze sebe oblečení a vkročila do sprchy. Nastavila tělo teplému dešti jemných kapek a zavřela oči. Chvíli jen tiše stála a užívala si, jak s každou vteřinou cítí větší a větší uvolnění. Sundala Wave z držáku, zamířila mezi nohy a přepnula režim na Pleasure Jet. Že našla ten správný úhel, zjistila velice rychle. Zalila ji vlna vzrušení. Dech se začal prohlubovat a s každým dalším nádechem bylo jasné, že se to blíží. Orgasmus ji zasáhl jako blesk. Opřela se rukou o zeď, aby neztratila rovnováhu. Ucítila mezi stehny příměs čehosi teplého. Teplejšího než voda tryskající z hlavice. Překvapením se rozesmála. Ale ale… Mokrý orgasmus ve sprše, hmmm, tak tomu říkám relaxace, prolétlo jí hlavou. A šlo by to dvakrát po sobě? No, dnes mám dost času to zjistit…

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost