Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Za minutu na vrcholu

Nevíte, čím potěšit svoji manželku nebo přítelkyni? Stále hledáte erotickou pomůcku, která by otevřela dveře experimentování do vaší ložnice?

Vyzkoušejte Womanizer! Je to erotická hračka, kterou potěšíte každou ženu a vy budete za hrdinu.

 

Womanizer stimuluje klitoris jiným způsobem než všechny běžné pomůcky. Pleasure Air ™ je patentovaná technologie, která zajišťuje stimulaci klitorisu s pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer zlehka nasaje klitoris a pak jej bezdotykově a jemně stimuluje. 

 

Womanizer pomáhá dosahovat orgasmu i ženám, které s jeho dosažením měly potíže nebo jej nedosahovaly vůbec. Pomáhá vracet chuť na sex a je naprosto jedinečný. 

 

Ženy, které si užívají sex plnými doušky na něj také nenechají dopustit. Dostává jejich prožitky a sexualitu na vyšší úroveň a většina z nich díky Womanizeru dosahuje několikanásobných orgasmů. 

 

My víme, že právo na orgasmus má každá žena. Proto bychom vám rádi představili nejnovější model Womanizeru, a tím je Liberty

 

Liberty je nádherný tip Womanizeru, který vás zaujme především svým vzhledem. Je velmi diskrétní a je vybavený magnetickým krytem, takže je ideální i na cesty. Liberty je 100% vodotěsný a je možné si s ním hrát ve sprše i ve vaně.

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost