Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Novinka Womanizer InsideOut

A je to tady, dokonalá erotická pomůcky pro ženy je na světě! Womanizer Insideout! Nejnovější tip jedné z nejlepších erotických pomůcek pro ženy. Pokud milujete stimulaci klitorisu a svůj Womanizer a chyběla vám u toho vaginální stimulace, tak jste se konečně dočkaly, dámy. Womanizer InsideOut nabízí vnitřní i vnější dráždění.

 

Všechny výrobky Womanizer mají patentovanou technologii Pleasure Air Technology, která umožňuje ženám zažít orgasmus během několika málo minut. Je to revoluce v potěšení pro ženy a vysoce se tím zvedá jejich úroveň sexuálního života.

 

Klitoriální stimulace je úžasná, ale žena může mít přesto pocit, že jí něco chybí. Proto byl vyvinut Womanizer Insideout. Kromě původní stimulace tlakovými vlnami, má Insideout také vibrátor. Můžete si užít 12 stupňů intenzity pro stimulaci klitorisu a 12 stupňů intenzity vibrátoru. Tyto funkce se dají samostatně nastavit, určitě tedy najdete tu nejlepší kombinaci, při které budete dosahovat těch nejbouřlivějších orgasmů. A protože víme, že každý klitoris/vulva vypadá jinak, je Womanizer Insideout dodáván se silikonovými násadkami ve dvou velikostech. Je jen na vás, kterou budete používat.

 

Womanizer InsideOut najdete ZDE

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost