Těšíme se na Vás v nové prodejně v OC Olomouc City!

Vážení zákazníci,
otevřeli jsme pro vás novou prodejnu v OC Olomouc City. Najdete nás na přízemí - 0.P naproti prodejny Deichmann.

Slavnostní otevření proběhne v pátek 24. května 2024 odpoledne. Těšit se můžete nejen na skleničku sektu, ale také na výhodné nákupy, jako malý dárek od nás získáte 10% slevu.

 

Otevírací doba: PO - NE 09:00 - 20:00

 

Dopřejte si potěšení a objevte kouzlo naší zbrusu nové prodejny. Nabízíme vám rozsáhlý výběr erotických pomůcek určených jak pro ženy, tak pro muže a páry. Odvažte se prozkoumat naši pestrou nabídku erotického prádla, které dokáže rozpálit vášeň. Nebo vás raději lákají afrodiziaka, pro zvýšení vaší sexuální touhy? U nás najdete také masážní oleje a svíčky, které přispějí k ještě intimnější atmosféře. Ať už hledáte něco luxusního nebo spíše standardního, u nás si zaručeně vyberete. Vše je připraveno tak, abyste si mohli vychutnat radostné chvíle plné vzrušení a nových zážitků.

 

Prodejna funguje také jako výdejní místo pro osobní vyzvednutí rezervovaného zboží na e-shopu.

Samozřejmostí je proškolená obsluha, která Vám doporučí ty nejvhodnější produkty právě pro Vás a zodpoví případné dotazy s ohledem na ostych.

Jak se k nám dostanete?

 

Autobusem: Olomoucká veřejná doprava – DPMO – autobus č. 27

 

Tramvají: Olomoucká veřejná doprava – DPMO – tramvaje č. 2 a 7

 

Autem: Sledujte cedule na směr Mohelnice – Hradec Králové – Praha nebo se řiďte naším navigačním systémem (Olomouc CITY/Globus). Po výjezdu z Olomouce odbočte na prvním kruhovém objezdu doleva. Externí parkovaní má kapacitu 1600 míst pro osobní automobily.

 

Parkování: Externí parkovaní má kapacitu 1 600 míst pro osobní automobily.

 

Olomouc CITY vám nabízí také moderní sportoviště Jump Family na ploše téměř 1300 m². Spolu s multikinem Cinestar a dětskou zónou Amazonie se zábavní zóna v 1. patře rozprostírá na 5 300 m² a to vše proto, abyste si u nás kromě nakupování užili s celou rodinou i zábavu. K tomu u nás najdete rozsáhlý food court, takže už nemusíte jinam. Olomouc CITY je pro využití volného času tou pravou variantou.

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost