Man Dreams
Kat. číslo 092322

Vibrační kroužek - Sebastian

(0 recenzí)
1 995 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Vibrační kroužek je erotická hračka, která se postará o společné vzrušení a silnější erotické zážitky obou partnerů. Ženě zajistí rozmanitou stimulaci klitorisu. Muži silnější prožitky a pevnou erekci. Milostné hrátky v páru můžou být víc dráždivé, když si je zpestříte takovou zajímavou pomůckou. Dopřejte si společné vzrušení a pocity uspokojení.

Tvar & funkce
Kroužek má jeden pevný výstupek, který je do špičky a dva volné výstupky, které budou po partnerčině klitorisu a citlivém okolí jen tančit. Vibrační kroužek je dobíjecí, má silný motorek a může se pochlubit celkem 10 vibračními programy. Užít si můžete 5 stupňů intenzity vibrací a 5 dalších vibračních programů. Vibrační patronu lze z kroužku vyjmout a použít samostatně na dráždění erotogenních zón.

Ovládání & napájení
Před prvním použitím doporučujeme úplné nabití zařízení. Použijte dobíjecí USB kabel dodaný v balení. Než odejdete, počkejte a zkontrolujte, zda se nabíjí. Pomůcka se může během nabíjení zahřát. Doba plného nabití je cca 90 minut, ale záleží na stavu nabití baterie. Doba provozu je cca 60 minut v závislosti na zvoleném vibračním režimu a stavu baterie. Baterie je bezpaměťová, tzn. že se nemusí úplně vybít před samotným nabíjením. Pro zapnutí dlouze stiskněte tlačítko na vibrační patroně. Krátkými stisky si užívejte celkem 10 vibračních režimů (5 stupňů intenzity vibrací a 5 různých vibračních programů). Pro vypnutí tlačítko stiskněte a dlouze podržte. Kroužek nikdy nenecháváme na penisu déle než 30 minut. Mějte na paměti, že před spánkem musíte kroužek sundat, v opačném případě si můžete přivodit snížení citlivosti či funkčnosti penisu.

Materiál & voděodolnost
Kroužek je vyrobený ze silikonu v té nejvyšší kvalitě. Silikon je žádaný materiál pro svoji hebkost a jemnost. Použité materiály neobsahují ftaláty, ani latex, takže jsou zdravotně nezávadné pro lidskou pokožku. Pomůcka je voděodolná vůči stříkající vodě, výrobek můžete bz obav opláchnout vodou a použít ve sprše. Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel, na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci určenou na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: 5 stupňů intenzity vibrací + 5 vibračních programů. Materiál: silikon / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Voděodolnost: ano (IPX4). Rozměry: 6,2x8,2x4,8 cm. Průměr: 3,5 cm – flexibilní. Baterie: Li-on dobíjecí (dobíjecí USB kabel součástí balení). Hmotnost bez obalu: 48 g. Hmotnost s obalem: 275 g. Velikost obalu: 13x17x6,5 cm. Barva: černá.

Parametry produktu

Barva černá
Průměr flexibilní
Materiál silikon 
Vibrace ano-patnáctistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX4 
Funkce erekční
Značka Man Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Daniel 18.12.2022 | 15:06

Dobrý den, Mám dotaz jakým způsobem se dostat k portu nabíjení u vibračního kroužku Sebastian.

Vibrační kroužek - Sebastian
Odpověď
Alena, Erotic City
19.12.2022 | 11:55
Dobrý den,  místo pro vložení nabíječky… Zobrazit celou odpověď

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost