Man Dreams
Kat. číslo 092673

Masturbátor - Chantal

(1 recenze)
2 795 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Chcete při masturbaci aspoň náznakem vnímat ženský element? Vyzkoušejte torzo z napodobeniny lidské pokožky. Užít si můžete vaginální i anální sex a nikdy vám neřekne ne. Naopak, Chantal je vždy připravená poskytnout vám rozkoš a slastné chvíle. Ať už jste momentálně bez partnerky nebo hledáte dočasnou náhradu na pracovní cestu, tento masturbátor je připravený dopřát vám uvolnění a plné uspokojení.

Tvar & Funkce
Torzo má tvar kusu ženského těla s naznačenými nohami zdviženými nahoru. Stydké pysky a zadeček jsou krásně tvarované a vagína i anální otvor dobře přístupné. Torzo je lepší při použití položit například na postel, má téměř dvě kila, takže je docela těžké. Mezi masturbátory do ruky jej neřadíme. Na konci otvorů je torzo uzavřené, ideální pro ty, kdo chtějí při přirážení narážet penisem o zadní stěnu. Masturbátor je nevibrační, ale je úžasný a nabízí vzrušující potěšení.

Materiál & Voděodolnost
Materiál je TPR, jde o věrnou napodobeninu lidské pokožky. Materiál je hebký a velmi příjemný. Při použití dostatečného množství lubrikantu bude Chantal krásně vlhká a připravená na váš penis. Neobsahuje ftaláty, BPA, ani latex. Masturbátor je 100 % vodotěsný (IPX7) a můžete jej použít ve sprše, ve vaně i v bazénu.

Parametry
Materiál: TPR / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Rozměr: 23x17x10 cm. Délka vagíny: 10 cm - flexibilní. Délka análu: 12 cm – flexibilní. Průměr: 1 cm - flexibilní. Barva: tělová. Hmotnost bez obalu: 1790 g. Hmotnost s obalem: 2435 g. Rozměry obalu: 14x39x13 cm.

Parametry produktu

Barva tělová
Délka 23 cm
Průměr nespecifikováno
Materiál TPR 
Voděvzdornost IPX7 
Typ vagína/anál
Značka Man Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Koblic

    Jsem velice spokojen příjemný materiál otvory pomalu realistické za mne super hezký den

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost