Jakmile květen předá vládu červnu, je nejvyšší čas myslet na přicházející léto. Doba dovolených a prázdnin je jako stvořená k tomu, abychom načerpali co nejvíce pozitivní energie a přetavili ji v moře zážitků, na které budeme s láskou a dlouho vzpomínat. Pojďte se s námi mrknout, co přibalit do kufrů a batohů, aby letní noci a dny byly ještě nádhernější.

Tajnou zbraň, tu si chraň!

Žena, která ví, co chce, a umí to dát najevo, je přesně tou, která vyhrává na celé čáře. Stříkne trochu feromonu, překryje svým obvyklým parfémem a pak už se jen tiše baví rozruchem, který vyvolá. Jak rafinované! Tiše předoucí vibrační vajíčko se zase postará o to, aby ji pod zasněnýma očima zdobil potutelný úsměv. Zná své tělo a ráda posouvá své hranice rozkoše, takže jí nikdy ve výbavě nechybí oblíbená hračka, ať už je to vychytaný vibrátor, nebo Womanizer. A protože ví, že kdo je připraven, nebývá zaskočen, přibalí s sebou na cesty i lahvičku kvalitního lubrikačního gelu, dezinfekci 2 v 1 a pro všechny případy i soft tampóny. Co by tak dala do té malé kapsičky v klopě batohu? Jasně, dámský kondom. Co kdyby dovolená dostala zbrusu nový žhavý impuls…

Mohlo by vás dále zajímat: Womanizer – láska od prvního pulsu 

Vpochoduj, zaboduj!

Léto s tolika vůněmi a vizuálními podněty jednoho v klidu rozhodně nenechá. Aby všechno šlo jako na drátkách a jízda létem byla perfektní, máme vychytávky a tajné zbraně i pro vás, pánové. A dobrá zpráva je, že se vejdou do každé kapsy. Erecticon dodá potřebnou energii a nakopne motory, Delay gel zase prodlouží dojezd. A když jej zkombinujete s erekční smyčkou, získáte ještě více času na dechberoucí milostné souboje. Chcete před párovými hrátkami individuální trénink pro ještě lepší výkony? Zkuste vakuovou pumpu v kombinaci s erekčním krémem a výsledky překvapí nejen vás. Možná budete pak potřebovat i kondom o nějaké to číslo větší… Každopádně nezapomeňte na mazivo v podobě lubrikačního gelu, ať motory spokojeně předou a vy se dostanete do vysněného cíle.

Mohlo by vás dále zajímat: Lekce pevnější erekce

 

 

Upusť páru hravě v páru!

Kdo si hraje, nezlobí. Anebo zlobí, a ještě je za to odměněn. Cože? No ano, s novinkami Sync 2 a Sync Lite lze nádherně zlobit na dálku i nablízko. Malé, nenápadné, a přitom neskutečně výkonné párové vibrátory jsou stvořené k milování a stimulaci obou partnerů zároveň. Vyberete si z přednastavených programů, nebo si vytvoříte své vlastní? A co oblíbené skladby, promítnete je do vibrací? Přihoďte lubrikační gel a zažijete letní jízdu snů!

S výběrem těch nejlepších pomůcek nejen pro nadcházející léto vám rádi pomůžeme v prodejnách Erotic City i na www.eroticcity.cz

 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost