Lady Dreams
Kat. číslo 093728

Přirážecí duální vibrátor - Morfeus

(0 recenzí)
3 995 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Přirážecí duální vibrátor Morfeus se postará kompletně o vaše potěšení a pomůže k intenzivním vrcholům. Vibrátor, který stimuluje vaginálně i na klitorise současně, je skvělý parťák. Když má navíc i přirážecí funkci a špička vibrátoru se hbitě vrtí, je to slast. Vibrátor Morfeus je tady pro vaše intenzivní prožitky. Vše, co potřebujete pro příjemné použití, je pouze dostatečná dávka vašeho oblíbeného lubrikačního gelu.

Tvar & funkce
Výrazná špička vibrátoru bude dráždit při každém přírazu. Při každém pohybu sem a tam se navíc špička vrtí a pomáhá k lepší stimulaci bodu G. Ouška dráždidla na klitoris se postarají o vnější intenzivní stimulaci. Tento úžasný vibrátor je vybavený 3 silnými motorky. U vibrátoru si můžete nastavit tři rychlosti přirážení. Ouška a špička vibrátoru nabízí 9 vibračních programů.

Ovládání & napájení
Před prvním použitím doporučujeme úplné nabití zařízení. Použijte dobíjecí USB kabel dodaný v balení. Než odejdete, počkejte a zkontrolujte, zda se nabíjí. Při nabíjení svíti led dioda červeně. Když je baterie nabitá, led dioda svítí zeleně. Vibrátor se může během nabíjení zahřát. Doba plného nabití je až 120 min., ale záleží na stavu nabití baterie. Doba provozu je cca 90 min. v závislosti na zvoleném vibračním režimu a stavu baterie. Baterie je bezpaměťová, tzn. že se nemusí úplně vybít před samotným nabíjením. Pro spuštění vibrací těla vibrátoru stiskněte tlačítko se symbolem zap / vyp. Krátkými stisky si užívejte celkem 3 rychlosti přirážení. Vibrace v králičích uších a špičce vibrátoru ovládáte stejným tlačítkem, vibrují současně. Zapnete je krátkým stiskem tlačítka se symbolem křivky. Krátkými stisky přepínáte 9 vibračních programů. Obě funkce lze použít zvlášť. Pro úplné vypnutí tlačítko zap / vyp stiskněte a dlouze podržte. Vibrátor je dobíjecí a nabíjí se s pomocí magnetického USB kabelu, který je součástí balení.

Materiál & voděodolnost
Tělo vibrátoru a ouška jsou vyrobena ze silikonu v té nejvyšší kvalitě a očko pro uchycení z kvalitního ABS plastu s povrchovou úpravou, díky které je i tvrdý plast velmi příjemný. Silikon je žádaný materiál pro svoji hebkost a jemnost. Použité materiály neobsahují ftaláty, ani latex, takže jsou zdravotně nezávadné pro lidskou pokožku. Vibrátor je 100% vodotěsný, proto si můžete užít vzrušující hrátky i ve sprše, vaně nebo bazénu. Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel, na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci určenou na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: 3 rychlosti přirážení + 9 vibračních programů oušek a špičky vibrátoru. Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Vodotěsnost: ano (IPX7). Celková délka: 23 cm. Vkládací délka: 12 cm v závislosti na přirážení. Délka oušek: 5,5 cm. Průměr: 3-4 cm. Baterie: Li-on dobíjecí (dobíjecí USB kabel je součástí balení). Barva: růžová. Hmotnost bez obalu: 297 g. Hmotnost s obalem: 600 g. Rozměry obalu: 12,5x24x7 cm.

Parametry produktu

Barva růžová
Délka 23 cm
Průměr min. 3 cm
Průměr max. 4 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-devítistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Povrch hladký se vzorem
Oblast dráždění vaginální i klitoriální
Značka Lady Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Ivan 14.10.2023 | 18:56

Скажіть будь ласка чи можна повернути товар вібратор

Přirážecí duální vibrátor - Morfeus
Odpověď
Alena, Erotic City
16.10.2023 | 08:42
Dobrý den, vrácení použitého zboží není z… Zobrazit celou odpověď

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost