Lady Dreams
Kat. číslo 092318

Masážní hlavice - Siri

(0 recenzí)
1 795 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Menší, ale přesto výkonná masážní hlavice vás bude hýčkat doma i na cestách. Díky menší velikosti ji snadno schováte v zavazadle i doma v šuplíku. Vaše malé tajemství lehce ukryjete před zvědavci. Masážní hlavice bude vždy připravena uspokojit vaše touhy a dopřát vám silné vzrušující vibrace. Je skvělá při použití o samotě i v páru.

Tvar & Funkce
Jde o typickou masážní hlavici s rukojetí. Celý výrobek je menších rozměrů. Hlavice má ohebnou hlavu a jsou na ní vroubky. Masážní hlavice se používá na stimulaci genitálií ženy nebo muže. Ale lze ji využít i pro masáž zad nebo namožených svalů. Hlavice nabízí 10 vibračních programů.

Ovládání & Napájení
Ovládání je jednoduché s pomocí jednoho tlačítka se symbolem vlnovky. Pro zapnutí tlačítko stiskněte a podržte po dobu asi 4 s. Masážní hlavice dvakrát krátce za vibruje, tím se dostane do pohotovostního režimu. Pak už stačí krátkými stisky přepínat vibrační programy stále dokola. Stisknutím tlačítka po dobu 2 s se dostanete opět do pohotovostního režimu a masážní hlavice přestane vibrovat. Pro vypnutí tlačítko stiskněte a podržte po dobu asi 4 s. Masážní hlavice dvakrát krátce za vibruje a je úplně vypnutá. Masážní hlavice je dobíjecí, dobíjecí USB kabel se k hlavici připojuje úplně dole v místě důlku, u kterého jsou písmena DC5V. Konektorem nabíječky je třeba perforovat hlavici v místě důlku a zasunout.

Materiál & Voděodolnost
Masážní hlavice je téměř celá ze silikonu, pouze ozdobný kroužek je z ABS plastu. Oba materiály jsou velmi příjemné na dotek a jsou šetrné k pokožce. Materiály neobsahují ftaláty, BPA, ani latex. Masážní hlavice je voděodolná a můžete ji opláchnout pod vodou, neponořujte ji pod vodu. Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel, na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: 10 vibračních programů. Baterie: dobíjecí Li-on (USB dobíjecí kabel je součástí balení). Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Voděodolnost: ano (IPX4). Celková délka: 16 cm. Průměr hlavice: 3,7 cm. Barva: černá. Hmotnost bez obalu: 89 g. Hmotnost s obalem: 317 g. Rozměry obalu: 13x17x6,5 cm.

Parametry produktu

Barva černá
Délka 16 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-desetistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX4 
Oblast dráždění erotogenní zóny
Značka Lady Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

adiehonza 24.4.2023 | 23:55

Dobrý den, k Vanocům sme si s pritelkyni koupily tento produkt a tento tyden se nam ztratila nabijecka, chteli jsme se zeptat, zda se da nabijecka koupit samostatne nebo jestli existuje nejaka alternativa pro to, dekuji.

Masážní hlavice - Siri
Odpověď
Alena, Erotic City
25.4.2023 | 09:11
Dobrý den,  dobíjecí USB kabel se dá… Zobrazit celou odpověď

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost