Lady Dreams

Masážní hlavice - Emma

(0 recenzí)
2 995 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Toužíte po ultra vzrušující stimulaci intimních partií opravdu silnými vibracemi? Luxusní masážní hlavice Emma vám to dopřeje. Její hebká hlavice s jemnou strukturou vás potěší na první dotek a dunivé vibrace se postarají o to ostatní. Masážní hlavici si zamilujete, ať ji použijete o samotě nebo s partnerem. Tuto vzrušující erotickou hračku můžete použít i na masáž zad nebo jiných ztuhlých svalů.

Tvar & Funkce
Jde o typickou masážní hlavici s rukojetí. Celý výrobek je větších rozměrů, hlavice má ohebnou hlavu. Masážní hlavice se používá na stimulaci genitálií ženy i muže. Ale lze ji využít i pro masáž zad nebo jiných namožených svalů. Hlavice nabízí 8 vibračních programů, které se dají nastavit ve 3 různých intenzitách.

Ovládání & Napájení
Ovládání je jednoduché s pomocí dvou tlačítek. Pro zapnutí nebo vypnutí použijte tlačítko se symbolem zap / vyp. Stiskněte jej a podržte po dobu asi 2 s. Masážní hlavice začne vibrovat. Krátkými stisky stejného tlačítka přepínáte intenzitu vibrací. Tlačítkem se symbolem vlnovky přepínáte krátkými stisky vibrační programy. Masážní hlavice je dobíjecí, dobíjecí USB kabel se k hlavici připojuje v místě, které je označeno DC. Silikonovou krytku stačí lehce odklopit a pod ní se nachází otvor pro konektor nabíječky.

Materiál & Voděodolnost
Masážní hlavice je kombinace silikonu a ABS plastu. Oba materiály jsou velmi příjemné na dotek a jsou šetrné k pokožce. Materiály neobsahují ftaláty, BPA, ani latex. Masážní hlavice není vodotěsná, neponořujte ji do vody.

Parametry
Funkce: 8 vibračních programů. Baterie: dobíjecí Li-on (USB dobíjecí kabel je součástí balení). Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Celková délka: 31 cm. Průměr hlavice: 6 cm. Barva: růžová. Hmotnost bez obalu: 378 g. Hmotnost s obalem: 1350 g. Rozměry obalu: 14,5x39x13 cm.

Parametry produktu

Barva růžová, fialová, černá
Délka 31 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-osmistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost ne
Oblast dráždění erotogenní zóny
Značka Lady Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost