Lady Dreams

Duální vibrátor - Lincoln

(1 recenze)
3 995 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Tenhle duální vibrátor je naprostá paráda. Poklepová funkce na bod G, kterou disponuje, vás úplně dostane na kolena. Citlivá místa uvnitř vagíny se budou tetelit blahem, když poklep zapnete. V kombinaci s vnější stimulací klitorisu si užijete vzrušující chvíle, kdykoliv si to budete přát. Zapojit ho můžete i do hrátek s partnerem. Dejte mu volnou ruku a uvidíte, co se bude dít nejenom s vámi, ale i s ním. Není nic hezčího než pohled na vzrušenou ženu.

Tvar & funkce
Vibrátor je duální, tzn. že nabízí vnitřní i vnější stimulaci. Výrazná špička vibrátoru je vybavená funkcí poklepu, která se soustředí na bod G a další citlivá místa vagíny. Nabízí 5 stupňů intenzity poklepu. Vnější stimulaci klitorisu zajišťuje dráždidlo s oušky, to má 10 vibračních programů. Navíc vibruje tělo vibrátoru, a to nabízí také 10 vibračních programů. Všechny funkce se zapínají zvlášť a může také každá zvlášť běžet.

Ovládání & napájení
Před prvním použitím doporučujeme úplné nabití zařízení. Použijte dobíjecí USB kabel dodaný v balení. Než odejdete, počkejte a zkontrolujte, zda se nabíjí. Při nabíjení svíti led dioda červeně. Když je baterie nabitá, led dioda svítí zeleně. Vibrátor se může během nabíjení zahřát. Doba plného nabití je až 120 min., ale záleží na stavu nabití baterie. Doba provozu je cca 90 min. v závislosti na zvoleném vibračním režimu a stavu baterie. Baterie je bezpaměťová, tzn. že se nemusí úplně vybít před samotným nabíjením. Dlouhým stisknutím tlačítka se symbolem zap / vyp dostanete vibrátor do pohotovostního režimu. Po krátkém zavibrovaní bude připraven na použití funkcí. Krátkými stisky prostředního tlačítka přepínáte vibrační programy těla vibrátoru. Krátkými stisky tlačítka se symbolem vlnovky přepínáte vibrační programy dráždidla na klitoris. Posledním tlačítkem přepínáte krátkými stisky mezi stupni intenzity poklepu. Pro vypnutí použijte prostřední tlačítko se symbolem zap / vyp a dlouze jej podržte. Vibrátor je dobíjecí, součástí balení je magnetický dobíjecí USB kabel.

Materiál & voděodolnost
Vibrátor je potažený silikonem v té nejvyšší kvalitě, pouze oválná část kolem ovládacích tlačítek je z ABS plastu. Silikon je žádaný materiál pro svoji hebkost a jemnost. Použité materiály neobsahují ftaláty, ani latex, takže jsou zdravotně nezávadné pro lidskou pokožku. Vibrátor je 100 % vodotěsný, proto si můžete užít vzrušující hrátky i ve sprše, vaně, bazénu nebo ve vířivce. Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel, na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci určenou na erotické pomůcky.

Parametry
Funkce: 5 rychlostí poklepu+ 10 vibračních programů dráždidla na klitoris + 10 vibračních programů těla vibrátoru. Materiál: silikon, ABS / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU. Vodotěsnost: ano (IPX7). Celková délka: 22,5 cm. Vkládací délka: 13 cm. Délka oušek: 6 cm. Průměr: 2,6-3,6 cm. Baterie: Li-on dobíjecí (dobíjecí USB kabel je součástí balení). Barva: růžová. Hmotnost bez obalu: 199 g. Hmotnost s obalem: 495. Rozměry obalu: 12,5x24x7 cm.

Parametry produktu

Barva růžová, fialová
Délka 22.5 cm
Průměr min. 2.6 cm
Průměr max. 3.6 cm
Materiál silikon 
Vibrace ano-desetistupňová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Povrch hladký se vzorem
Oblast dráždění vaginální i klitoriální
Značka Lady Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

  • Pavel

    Nejlepší hračka kterou kdo vymyslel. Spokojeni jsem oba dva s partnerkou. Partnerka si to neskutečně užívá. Samotná hračka je příjemná, vážně skvělé funkce. Doporučuji.

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost