Feromony

Feromony jsou sexuální komunikační látky, které produkují všichni živočichové, hmyz, ale také lidé, aby přivábili sexuálního partnera. Tyto látky jsou vnímány zvláštním smyslovým orgánem v nose (tzv. Jakobsnovým orgánem), jsou neviditelné, bez vůně a působí podvědomě - již sebemenší množství vyvolává dráždění v mozku, a tím ovlivňují chování.

Feromony a jejich role 

Zvyšují sexuální přitažlivost, umožňují vystupovat přirozeně, zlepšují vztahy nejen sexuální, ale i společenské. V sexu se zřejmě nejvíc uplatňují v počátečních fázích vzájemné přitažlivosti. 

Co s feromony získáte? 

Budete sebevědomější, uvolněnější a budete na lidi působit mile a přátelsky. Zájem o vás se rázem zvýší. (Feromony produkuje každý z nás, s věkem ale tvorba vlastních feromonů klesá. Už po 25. roku života, klesá výrazně) 

Něco navíc!


Feromony využijete nejen při seznamování a hledání partnera, ale i ve stávajícím vztahu vám feromony pomohou znovu zapálit plamínek lásky a touhy. Feromony využijete i při pohovorech na nové zaměstnání, při obchodních schůzkách nebo u zkoušek ve škole. 

Jak feromony používat? 

Feromony stejně jako parfém naneste na krk, zápěstí nebo za ucho (na tepové body). Doba jejich působení jsou 4-6 hodin. Pokud si pořídíte feromony bez parfému (natural), můžete použít svůj oblíbený parfém. 

Působí feromony opravdu vždycky? 

Pokud je vám někdo nepříjemný nebo vám připadá například hloupý, může na vás působit feromony, jak chce, stejně si vás nezíská. Svůj protějšek hodnotíme daleko komplexněji. Sledujeme nejenom vzhled, ale i chování, vyjadřování, postoj k lidem atd.

 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost