Svátek (nejen) pro zamilované

Svatý Valentýn slavíme každoročně 14. února jako svátek zamilovaných. Ať už jste v čerstvém vztahu, svou počáteční zamilovanost jste stihli přetavit v lásku anebo se teprve chystáte své city vyjevit, jedno je jisté: Hodí se být připraven a mít pečlivě promyšleno nějaké to valentýnské překvapení. My v Erotic City vám s tipy na dárky rádi pomůžeme.

Romantika při svíčkách

Překrásná kytice si hoví ve váze, luxusní večeře při svíčkách je za námi a co dál? Přiberte do hry masážní svíčku a zažehněte plamínek vášně přímo v ložnici! Než se vonné oleje rozehřejí, máte dost času pokochat se ladnými křivkami oděnými do svůdného prádla. Hýčkejte a nechte se hýčkat teplými kapkami, které provoní pokožku a zanechají ji tak sametově hebkou, že budete toužit po dalších a dalších dotecích, jemných jako peříčko.

Vzrušení ze svádění

Fantazie jede na plné obrátky, uvolnění vystřídala touha. Je čas vyměnit masážní svíčku za masážní lubrikační gel. S ním totiž můžete pustit své nedočkavé prsty i do nejsladších zákoutí. Je přímo stvořený pro masáže i milování a od jednoho k druhému lze přejít tak snadno! Víte, že oblíbenou vůni japonské švestky můžete mít i ve 250 ml balení? Hodí se do postele i pro milování ve sprše a určitě vám doma nesmí chybět!

 

Čas na hru smyslů

Když zavřete oči, ostatní smysly dočasně zesílí. Co zkusit masku na oči v kombinaci s nahřátým nebo naopak zchlazeným skleněným dildem? Malý tip pro vás: Zkuste na něj nasadit vibrační kroužek a ze dvou hraček máte jednu s mnohostranným využitím! Rytmus valentýnské noci je jen na vás – párový vibrátor propojte s hudbou z vaší audiotéky a nechte se unášet na vlnách oblíbené skladby. Chuťové pohárky také nemusejí zůstat pozadu. Už jste vyzkoušeli naše ochucené lubrikační gely? Orální sex je jednou z nejoblíbenějších milostných aktivit a zkušenější vědí, že deepthroat sprej může být vaším esem v rukávu.

Ó, můj Valentýne…

Co je nejlepším vyvrcholením valentýnské noci? Jistě, vyvrcholení! A nejlépe oboustranné a opakované. Podpořit je můžete potravinovými doplňky Erecticon a Orgasmicon s afrodisiakálními účinky i úžasnými erotickými pomůckami. Umíte si představit, kolik k zbláznění intenzivních orgasmů za sebou si můžete dopřát s Womanizerem? Kdo zažil, ten ví. A ví i to, proč pak chtějí muži mít svůj Arcwave Ion.

Tajemství velkého „O“ spočívá v dokonalém mixu správných ingrediencí. Spoustu jich můžete pořídit v e-shopu i kamenných prodejnách Erotic City. S námi máte nejen na Valentýna radost na dosah.

 

Inspirace pro volné chvilky

Skleničky o sebe cinkly krásným, znělým tónem. Klára se slastně přimhouřenýma očima polkla a spokojeně se usmála: „Teď bych si dala sprchu. Dřív, než mi to šampaňské stoupne do hlavy až moc. A pak se můžeme uvelebit u ohně.“
Vstala od stolu a Michal ji pozoroval, jak pomalým, lehce houpavým krokem odchází do koupelny. Pak se ve vteřině rozhodl. Přiložil do krbu, protože sálající teplo a skrz sklo prosvítající plameny oba milují nejen u valentýnské večeře, a zamířil do ložnice, odkud ze zásuvky nočního stolku vytáhl modrobílou lahvičku. Cestou ze sebe shodil košili, rozepnul si kalhoty, a než stihla Klára nastavit teplotu, stál za ní ve sprše. Přitiskl se k jejím zádům a zašeptal jí do ucha něco, co znělo jako zaklínadlo: „Pleasure Jet?“ Klára neznatelně přikývla. Tiše pokračoval: „Takže teď, má milá, si tě dáme oba. Sprcha zepředu, já zezadu. A protože voda mi teď nehraje moc do karet, mám v ruce trumf, kterým ji přebiju.“ Pár kapek lubrikačního gelu Japanese plum a Michalovy prsty se vydaly na průzkum. Klára se jednou rukou opřela o stěnu, druhou si přidržovala Wave ve správném úhlu a vyšpulila zadeček. Pohled na její křivky byl pro Michala tím nejlepším afrodisiakem a jeho vzrušení bylo doslova a do písmene hmatatelné. Hladký průnik, pomaloučku a nadoraz a pak už jen rytmus, nádherný, přenádherný rytmus…

 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost