Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Za minutu na vrcholu

Womanizer Premium znáte z TV reklamy. Jde o nejnovější model Womanizeru, který kombinuje vysoce kvalitní design a naprosto úžasné funkce. Womanizer Premium je unikátní stimulátor klitorisu, který ženám dopřává velmi intenzivní i několikanásobné orgasmy. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec. Womanizer je jedinečný. Přesvědčte se o tom i Vy. Právo na orgasmus má každá žena!

Womanizer Premium

Technologie Pleasure Air

Technologie Pleasure Air se zaměřuje na klitoris jako na centrum ženské rozkoše. Zajišťuje stimulaci klitorisu s pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer zcela obklopí klitoris, zlehka jej nasaje a pak bezdotykově a jemně stimuluje. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek. 

Womanizer Premium nabízí úžasných 12 stupňů intenzity – od extra jemné až po ultra silnou.

Prémiové funkce

Womanizer Premium nabízí něco zcela nového a od předešlých typů se liší těmito zásadními funkcemi: Smart Silence a Autopilot.

 

Smart Silence (chytré ticho) zajišťuje, že Womanizer Premium začíná fungovat teprve tehdy, když se téměř dotýká pokožky. Jakmile Womanizer vzdálíte od těla, vypíná se. To se může hodit hlavně v situaci, když vám někdo nečekaně vtrhne do pokoje. Navíc se tím šetří baterie a používání je výrazně tišší. Funkci Smart Silence je možné deaktivovat stisknutím tlačítek E+ a E- současně po dobu dvou vteřin.  

 

Autopilot je relaxační funkce, která přináší nečekané orgasmy a překvapivě nový způsob vzrušení. Po aktivaci Autopilota zmáčknutím příslušného tlačítka, se rozsvítí jedna led dioda a ocitnete se v prvním módu, který náhodně vybírá rytmus tlakových vln v rozmezí 1.-4. stupně intenzity. Po zmáčknutí tlačítka + se dostanete do druhého módu a Womanizer Premium vybírá rytmus v rozmezí 1.-8. stupně. Po dalším zmáčknutí tlačítka + se ocitnete ve třetím módu mezi stupni 1-12 a rozsvítí se třetí led dioda. Program vybírá náhodně intenzitu, a proto se orgasmy objevují nečekaně, o to mohou být intenzivnější.

Tvar

Womanizer Premium je ergonomicky tvarovaný, pohodlně se drží, jak ženě při sólo hrátkách, tak muži při partnerských hrách. Jeho tvar je příjemně zaoblený a povrch ze silikonu je na dotek jako samet.

Vodotěsnost

Womanizer Premium je 100% vodotěsný (IPX7), proto s ním můžete relaxovat nejenom ve sprše, ale i ve vaně.

Dobíjecí pomůcka

Womanizer Premium je dobíjecí erotická pomůcka, což je skvělé, protože nemusíte neustále dokupovat baterie. Doba nabíjení: cca 2 hod., doba provozu: až 4 hod.

Součástí balení

Součástí balení je magnetická nabíječka, náhradní silikonová násadka a saténový pytlík na uskladnění nebo na cesty.

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost