Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Za minutu na vrcholu

Womanizer Premium znáte z TV reklamy. Jde o nejnovější model Womanizeru, který kombinuje vysoce kvalitní design a naprosto úžasné funkce. Womanizer Premium je unikátní stimulátor klitorisu, který ženám dopřává velmi intenzivní i několikanásobné orgasmy. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec. Womanizer je jedinečný. Přesvědčte se o tom i Vy. Právo na orgasmus má každá žena!

Womanizer Premium

Technologie Pleasure Air

Technologie Pleasure Air se zaměřuje na klitoris jako na centrum ženské rozkoše. Zajišťuje stimulaci klitorisu s pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer zcela obklopí klitoris, zlehka jej nasaje a pak bezdotykově a jemně stimuluje. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek. 

Womanizer Premium nabízí úžasných 12 stupňů intenzity – od extra jemné až po ultra silnou.

Prémiové funkce

Womanizer Premium nabízí něco zcela nového a od předešlých typů se liší těmito zásadními funkcemi: Smart Silence a Autopilot.

 

Smart Silence (chytré ticho) zajišťuje, že Womanizer Premium začíná fungovat teprve tehdy, když se téměř dotýká pokožky. Jakmile Womanizer vzdálíte od těla, vypíná se. To se může hodit hlavně v situaci, když vám někdo nečekaně vtrhne do pokoje. Navíc se tím šetří baterie a používání je výrazně tišší. Funkci Smart Silence je možné deaktivovat stisknutím tlačítek E+ a E- současně po dobu dvou vteřin.  

 

Autopilot je relaxační funkce, která přináší nečekané orgasmy a překvapivě nový způsob vzrušení. Po aktivaci Autopilota zmáčknutím příslušného tlačítka, se rozsvítí jedna led dioda a ocitnete se v prvním módu, který náhodně vybírá rytmus tlakových vln v rozmezí 1.-4. stupně intenzity. Po zmáčknutí tlačítka + se dostanete do druhého módu a Womanizer Premium vybírá rytmus v rozmezí 1.-8. stupně. Po dalším zmáčknutí tlačítka + se ocitnete ve třetím módu mezi stupni 1-12 a rozsvítí se třetí led dioda. Program vybírá náhodně intenzitu, a proto se orgasmy objevují nečekaně, o to mohou být intenzivnější.

Tvar

Womanizer Premium je ergonomicky tvarovaný, pohodlně se drží, jak ženě při sólo hrátkách, tak muži při partnerských hrách. Jeho tvar je příjemně zaoblený a povrch ze silikonu je na dotek jako samet.

Vodotěsnost

Womanizer Premium je 100% vodotěsný (IPX7), proto s ním můžete relaxovat nejenom ve sprše, ale i ve vaně.

Dobíjecí pomůcka

Womanizer Premium je dobíjecí erotická pomůcka, což je skvělé, protože nemusíte neustále dokupovat baterie. Doba nabíjení: cca 2 hod., doba provozu: až 4 hod.

Součástí balení

Součástí balení je magnetická nabíječka, náhradní silikonová násadka a saténový pytlík na uskladnění nebo na cesty.

 

Speciální akce Womanizer Premium

Womanizer Premium nyní nabízíme s lubrikačním gelem za korunu a s možností vrácení peněz do 30 dnů od zakoupení, pokud uživatelka nedosáhne orgasmu* 

 

Platí pro nákupy výrobku Womanizer Premium od 1.2.2019 do odvolání.

 

Kompletní informace k akci najdete ZDE* 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost