Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Zlevnili jsme pro vás další výrobky

Pro všechny, kdo rádi nakupují výhodně, máme hned několik výrobků za akční ceny. Zlevnili jsme pro vás prostředky na oddálení ejakulace, anální spreje a kondomy.

Oddálení ejakulace

Kdy potřebujete přípravek na oddálení ejakulace? Pokud trpíte předčasnou ejakulací a ničí vám to sebevědomí i vztah. Kdy jde vlastně o předčasnou ejakulaci? Když muž ejakuluje o mnoho dříve něž by chtěl a dříve než dosáhne vyvrcholení partnerka.

Anální spreje

Kdy potřebujete anální sprej? Když jste se rozhodli, že vyzkoušíte anální sex a patříte mezi začátečníky. Je to fantastický přípravek, který pomáhá uvolnit a dovolí tak hladký průnik. Anální sprej využijete při hrátkách s análními pomůckami i při análním styku.

Kondomy

Kdy potřebujete kondomy? Vždy, když si najdete nového partnera nebo partnerku a neznáte zdravotní stav tohoto člověka, konkrétně pokud vám neukázal čerstvé testy, které u něj vylučují jakoukoliv pohlavní chorobu. Vždy, když máte náhodný sex na jednu noc. A vždy, když chcete zabránit otěhotnění.

 

Podívejte se do naší sekce AKCE A SLEVY a vyberte si zboží, po kterém toužíte, za výhodnou cenu.

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost