Womanizer
Kat. číslo 096422

Womanizer - Next + OG

(0 recenzí)
9 999 Kč
-7 % 10 698 Kč
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit.:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou diskrétní

Představení produktu

Získejte dva nejexkluzivnější modely Womanizeru, Womanizer Next a Womanizer OG, za speciální cenu. S těmito Womanizery si budete moci vychutnat technologii Pleasure Air, která zajišťuje stimulaci pomocí pulzujících tlakových vln, na klitorisu i na bodu G. Tato kombinace dvou Womanizerů vytváří perfektní dvojici pro neobyčejně intenzivní požitek. Navíc, když si je pořídíte společně, ušetříte. Vyberte si z nabízených barevných variant podle obrázku a zvolené číslo zadejte do poznámky ve vaší objednávce. Pokud číslo neuvedete, automaticky vám bude poslána varianta 1. Tato výhodná nabídka platí také v našich kamenných prodejnách, kde je zboží dostupné na skladě.

Za minutu na vrcholu! Novinka Womanizer Next představuje další úroveň orgasmů a slibuje ještě intenzivnější zážitky. Vylepšená technologie bezdotykové stimulace klitorisu v kombinaci s možností regulace hloubky, nazývané 3D Pleasure Air, přináší ještě hlubší zážitky. Funkce Climax Control nabízí tři úrovně hloubky vzduchových vln, což poskytuje ženám přesně na míru upravenou stimulaci. Těsně po orgasmu můžete využít funkci After Glow, která snižuje intenzitu na minimum a umožňuje si užít pomalé a dlouhotrvající uspokojení. Více se o Womanizeru Next dozvíte ZDE.

Extáze bodu G! Womanizer OG je první Womanizer, který používá technologii Pleasure Air nejenom ke stimulaci klitorisu, ale také ke stimulaci bodu G. Womanizer OG nabízí zcela nový zážitek z orgasmu bodu G, který je odlišný od všech dřívějších zkušeností. Díky funkci Smart Silence, která zařízení aktivuje pouze při kontaktu s pokožkou, je používání Womanizeru OG mimořádně příjemné a diskrétní. Womanizer OG se ovládá velmi snadno, začínáte stimulací klitorisu a poté přecházíte k vnitřní stimulaci bodu G. Více se o Womanizeru OG dozvíte ZDE.
 

Parametry produktu

Materiál silikon 
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost IPX7 
Oblast dráždění vaginální a klitoriální
Značka Womanizer

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků (neověřené)

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost