Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Skvělý tip na Valentýna

Womanizer je unikátní erotická pomůcka pro ženy, která má za úkol jediné – ženský orgasmus. Ženy při jeho použití cítí velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec. 

Čím je Womanizer tak zvláštní?

Je to stimulátor klitorisu vybavený patentovanou technologií Pleasure Air. Technologie Pleasure Air se zaměřuje na klitoris jako na centrum ženské rozkoše a zajišťuje jeho stimulaci pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer zcela obklopí klitoris, zlehka jej nasaje a pak bezdotykově stimuluje. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek od extra jemných až po ultra silné, přesně podle vašich potřeb.

Právo na orgasmus má každá žena

Womanizer je unikátní a nedá se srovnat s žádnou jinou erotickou hračkou. Na rozdíl od jiných pomůcek přináší orgasmus bez námahy a rychle. Womanizer stačí přiložit na klitoris a ostatní se děje samo. Že se vám to zdá moc jednoduché? Ale ono to tak zkrátka je. Orgasmus přijde ve velmi krátké době a je mimořádně intenzivní a slastný. Výjimkou není ani několikanásobný orgasmus.

 

Womanizer Premium

Womanizer Premium je úžasná kombinace nových technologií a vysoce kvalitního designu. Přináší silné i několikanásobné orgasmy, přesně jak je jeho zvykem. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek + a -. Celkem máte k dispozici 12 stupňů intenzity – od extra jemné až po ultra silnou. Womanizer Premium ale nabízí něco zcela nového a od předešlých typů se liší těmito zásadními funkcemi: Smart Silence (chytré ticho) a Autopilot.

 

Womanizer Premium je 100 % vodotěsný (IPX 7), proto s ním můžete relaxovat nejenom ve sprše ale i ve vaně. Materiál: silikon, ABS. Rozměry: 155x50x35 mm. Hmotnost: 135 g. Součástí balení je magnetický USB kabel. Doba nabíjení: 120 min. Doba provozu: 240 min. Součástí balení jsou dvě silikonové násadky (S, M) a hedvábný látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty. Pro maximální vzrušující pocity doporučujeme použít Womanizer s kapkou lubrikantu. Pak už vás nebude nic omezovat v dosahování bouřlivých a ohromujících orgasmů.

 

 

Womanizer Classic 

Womanizer Classic je klasický Womanizer v novém smyslném designu. Přináší silné i několikanásobné orgasmy, přesně jak je jeho zvykem. Nabízí 8 úrovní intenzity a umožňuje tak mnoho zábavy a vzrušujícího potěšení. První stupeň zaručuje jemný start a poslední stupeň, maximální vrchol rozkoše.

 

Díky svému jedinečnému zpracování je Womanizer Classic 100% vodotěsný (IPX 7), proto s ním můžete relaxovat nejenom ve sprše ale i ve vaně. Materiál: silikon, ABS. Rozměry: 148x48x35 mm. Hmotnost: 110 g. Součástí balení je magnetický USB kabel. Doba nabíjení: 120 min. Doba provozu: 180 min. Součástí balení jsou dvě silikonové násadky (S, M) a hedvábný látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty. Pro maximální vzrušující pocity doporučujeme použít Womanizer s kapkou lubrikantu. Pak už vás nebude nic omezovat v dosahování bouřlivých a ohromujících orgasmů.

 

Womanizer Liberty

Nádherný tip Womanizeru Liberty, vás zaujme především svým vzhledem. Je velmi diskrétní a je vybavený mangetickým krytem, takže je ideální i na cesty. Přináší silné i několikanásobné orgasmy, přesně jak je jeho zvykem. Intenzitu tlakových vln pohodlně nastavíte pomocí tlačítek + a -. Celkem máte k dispozici 6 stupňů intenzity.

 

Liberty je 100% vodotěsný (IPX 7) a vy s ním můžete relaxovat ve sprše i ve vaně. Materiál: ABS, silikon. Rozměry Womanizeru: 104x55x48 mm. Hmotnost: 90 g. Součástí balení je magnetický USB kabel. Doba nabíjení je 60 min. Doba provozu je 120 min. Součástí balení jsou dvě silikonové násadky (S, M) a hedvábný látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty. Pro maximální vzrušující pocity doporučujeme použít Womanizer s kapkou lubrikantu. Pak už vás nebude nic omezovat v dosahování bouřlivých a ohromujících orgasmů.

 

Womanizer Duo

Stimulace klitorisu je úžasná a velmi příjemná, žena ale může mít pocit, že jí chybí vaginální stimulace. Kombinace vnější a vnitřní stimulace je pro některé ženy dokonce zásadní pro dosažení orgasmu. Proto byl vyvinut duální Womanizer Duo. Kromě původní stimulace tlakovými vlnami má Duo také perfektně tvarovaný vibrátor. Můžete si užít 12 stupňů intenzity pro stimulaci klitorisu a 12 stupňů intenzity vibrátoru. Vibrace dokonce nabízejí 10 vibračních programů. Tyto funkce se dají samostatně nastavit, určitě najdete tu nejlepší kombinaci, při které budete dosahovat těch nejbouřlivějších orgasmů.

 

Womanizer Duo je 100% vodotěsný (IPX 7) a vy s ním můžete relaxovat ve sprše i ve vaně. Materiál: silikon, ABS. Součástí balení je magnetický USB nabíjecí kabel. Doba nabíjení je 120 min. Doba provozu je 120 min. Součástí balení jsou dvě silikonové násadky (S, M) a hedvábný látkový pytlík na uskladnění nebo na cesty. Pro maximální vzrušující pocity doporučujeme použít Womanizer s kapkou lubrikantu.Pak už vás nebude nic omezovat v dosahování bouřlivých a ohromujících orgasmů.

A co říkají na Womanizer ženy?

 

„Úžasná erotická hračka, kterou by měla mít každá žena!“

 

„Womanizer mi totálně změnil můj sexuální život.“

 

„Zdaleka nejlepší erotická pomůcka.“

 

„Jedinečná pomůcka, dokáže nepopsatelné.“

 

„Womanizer je skutečným obohacením ve vztahu.“

Další recenze a zkušenosti našich zákaznic najdete v zajímavém článku Womanizer recenze, jednoduché srovnání jednotlivých typů Womanizeru najdete ZDE

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost