Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou neutrální

Představení produktu

Značka We-Vibe přichází na trh s nejnovějším modelem We-Vibe 4 plus, který Vám vyrazí dech! Co přináší nový We-Vibe 4 plus? Největší novinkou u We-vibe 4 plus je ovládání vibrátoru pomocí aplikace ve vašem mobilním telefonu. Platí to pro telefony s operačním systémem Android, nebo pro telefony od společnosti Apple. Ať už budete vedle v pokoji, nebo na druhém konci světa vždy budete mít kontrolu nad svou partnerkou. K dispozici je 5 bonusových vibračních režimů a můžete si vytvořit svůj vlastní playlist vibrací. Aplikace v telefonu je v čestině! We-Vibe 4 plus vydrží až 3 hodiny v provozu. Indukční stanice je napájena pomocí přiloženého USB konektoru! Kompaktibilní zařízení: iPhone 4s, novější iPod Touch 5. generace, novější iPad 3. generace, novější iPad mini, novější zařízení Select Android, Android 4.3 a vyšší inteligentní Bluetooth Ready. We-Vibe 4 plus je ergonomicky tvarovaný a dokonale ohebný. Jeho genialita spočívá ve stimulaci klitorisu a bodu G současně, a to i při pohlavním styku. Zachoval si také materiál, kterým je velmi příjemný lékařský silikon. We-Vibe je 100% voděodolný! Je nabíjecí a dálkovým ovládáním, které má dosah až 3m. Rozměry: 8 x 4 x 3 cm.
.

Parametry produktu

Barva růžová, fialová, šedá
Délka 7.5 cm
Průměr min. nespecifikováno
Průměr max. nespecifikováno
Materiál silikon 
Vibrace ano-pětistupnová
Napájení/baterie dobíjecí akumulátor
Voděvzdornost voděodolné
Povrch hladký
Oblast dráždění vaginální i klitoriální
Značka We-Vibe

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost