Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Velikonoce s vášní

Netradiční Velikonoce zažijete jedině s Erotic City. Velikonoční zajíček i vajíčka můžou vibrovat a bičík místo pomlázky udělá svoji službu i v ložnici. Zkuste jít na tradice trochu netradičně.

 

Vibrační vajíčko

Je určeno ke stimulaci intimních partií, erotogenních zón, masáži těla a k provokativním hrám ve společnosti. Svěřte se svému partnerovi, užívejte si vibrace a nechte ovládat svoji sexuální touhu. Náš tip: Vyražte si s vajíčkem do společnosti, restaurace nebo na návštěvu.

 

Roztomilý zajíček

Motiv zajíčka se v erotických pomůckách dost často opakuje. Můžete si vybrat masážní strojky ve tvaru zajíčka nebo rotační vibrátory s dráždidlem na klitoris ve tvaru zaječích oušek. Samozřejmě nesmí chybět ani žertovné kondomy.

 

Masturbátory Tenga

Tohle vajíčko si může manžel nebo přítel na Velikonoce klidně vykoledovat. Bude to takové malé milé překvapení. Balení je naprosto nenápadné, nikoho ani nenapadne o co by se mohlo ukrývat uvnitř.   

 

Bičíky

Občas si na holou zaslouží každý, na Velikonoce je to nutnost. Bičík Vám vydrží déle než pomlázka a využijete ho v ložnici po celý rok.

 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost