Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Připravujeme pro vás tři nové prodejny

Protože vám chceme být stále blíž a blíž, brzy pro vás otevřeme tři nové prodejny. Můžete se těšit na prodejnu v Praze v OC Letňany, v Teplicích v OC Galerie Teplice a v Ostravě v OC Géčko Ostrava.

Obchodní centrum Galerie Teplice

Galerie Teplice se nachází na centrálním náměstí Svobody na místě bývalého OD Prior. V obchodním centru naleznete obchody s módou, obuví, sportovním oblečením a vybavením, elektronikou, dětským zbožím a hračkami, kavárny a provozovny s rychlým občerstvením. V prvním patře obchodního centra naleznete nejmodernější multikino v Čechách, které je vybaveno nejnovějšími technologiemi a vybavením.

Termín otevření: 1.10.2018 - OTEVŘENO - kontakt

 

Pro tuto prodejnu hledáme obsluhu - asistent/ka prodeje

Prodejnu Erotic City najdete v patře -1, hned u vchodu z podzemních garáží vedle prodejny Euronics. Otevírací doba je denně 9:00 – 21:00

 

Adresa: Nám. Svobody 3316, 415 01 Teplice

Jak se k nám dostanete?

Autem: Při vjezdu do města se držte navigačních cedulí CENTRUM, v ulici Alejní odbočte doleva pro vjezd do parkoviště.

Parkování: Obchodní centrum Galerie Teplice disponuje 400 parkovacími místy v podzemním a nadzemním podlaží. Vjezdy a výjezdy z parkoviště jsou velmi komfortní a umožní pohodlný vjezd i širším vozům. Do parkingu se dostanete z náměstí Svobody a z ulice Dlouhá.

MHD: Linky: 1, 2, 4, 5, 7, 10, příměstské autobusy - linky: 485, 486, 488, 491, 492, 803

Pěšky: OC Galerie Teplice se nachází na centrálním náměstí Svobody, přímo v centru města Teplice.

Obchodní centrum Géčko Ostrava

Nákupní centrum Géčko doplňuje svou pasáží s 32 obchody hypermarket Globus. Nabídka obchodů je zde ucelená a dostatečná. Kromě obchodů a služeb můžete očekávat příjemné prostředí s odpočinkovými zónami, dětskou zónu pro malé a nejmenší, tak aby rodiče zvládli nákupy bez velkého stresu. Samozřejmostí je kvalitní sociální zázemí jehož součástí je i pohodlná místnost pro matky s dětmi.

Termín otevření: 11.10.2018 - OTEVŘENO - kontakt

 

Pro tuto prodejnu hledáme obsluhu - asistent/ka prodeje, v případě zájmu nás kontaktujte na e-mailové adrese lidskezdrojeostrava@cityrealex.com

Prodejnu Erotic City najdete hned u vchodu z parkoviště vpravo, vedle nehtového studia Nails Center, naproti kavárny Café. Otevírací doba je denně 9:00-21:00

 

Adresa: Opavská 326, 725 27 Ostrava Plesná

Jak se k nám dostanete?

Autem: Obchodní centrum Géčko Ostrava se nachází na trase Ostrava – Opava, v části města Plesná. Dostanete se sem z ulice Opatovská nebo Spojovací.

Parkování: Venkovní parkoviště přímo u obchodního centra.

MHD: Zastávka autobusu Opavská, bus 40, 43, 47, 48, 49.

Obchodní centrum Letňany Praha

Otevřeme pro vás novou prodejnu Erotic City v moderním obchodním centru Letňany, které patří ke třem největším centrům v Praze. Obchodní centrum Letňany nabízí zákazníkům prostor pro realizaci nákupů ve více než 180 obchodech a kulturní vyžití v multikině. Letňany jsou ideálním místem pro relaxaci, zábavu, sport a hlavně nakupování v Praze. 

Předpokládaný termín otevření: 18.10.2018

 

Pro tuto prodejnu hledáme obsluhu - asistent/ka prodeje

Prodejnu Erotic City najdete v 1. patře poblíž vstupu od Aquaparku Letňany, nedaleko prodejny Datart. Otevírací doba je momentálně denně 10:00 - 21:00. Od 1.11.2018 se otevírací doba změní a bude otevřeno 09:00 - 21:00.

 

Adresa: Veselská 663, 199 00 Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Autem: Velká mimoúrovňová křižovatka ulic Veselská a Kbelská zásadně ulehčuje dopravní situaci v pražských Čakovicích, Letňanech, Kobylisích, Ďáblicích a Proseku a zásadně usnadňuje a urychluje příjezd do Obchodního centra Letňany.

Parkování: Je vám k dispozici více než 3000 venkovních i krytých bezplatných parkovacích míst.

MHD: Metro: Trasa C - stanice Letňany (přestup na autobus linka č. 136). Bus: zastávky Tupolevova a Fryčovická, bus č. 110, 136, 140, 201, 269, 351, 377

 

Věříme, že si uděláte čas a podíváte se do některé nové moderní prodejny. Najdete zde širokou škálu erotického sortimentu pro ženy, muže a páry, erotické prádlo, afrodiziaka, žerty a můžete využít zajímavých prodejních akcí a slev.
 
Při nákupu nad 1000 Kč vás čeká na prodejně dárek.
 
Prodejny fungují také jako výdejní místo pro osobní vyzvednutí rezervovaného zboží objednaného na e-shopu.
 
Samozřejmostí je vyškolená obsluha, která Vám ráda doporučí ty nejvhodnější produkty a zodpoví případné dotazy.

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost