Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Tipy na dárky pro ženy


Ženy jsou něžná stvoření, ale i pěkné dračice. Nálada ženy se obvykle mění z minuty na minutu, a proto není lehké odhadnout, jakým dárkem jí uděláte radost, zvláště u dárku erotického.

 

Máme pro vás několik tipů, se kterými velice pravděpodobně uspějete, protože jde o výrobky v krásných holčičích barvách, které uspokojí i divoké holky. Kompletní nabídku najdete v sekci Pro ženy

 

Samozřejmě vám doporučujeme téma erotických pomůcek nakousnout doma a zjistit aspoň okrajově, co by partnerka ráda vyzkoušela a do čeho by naopak vůbec nešla.

Womanizer

Tento úžasný stimulátor klitorisu je opravdovým bestsellerem a jedničkou mezi pomůckami pro ženy. Jde o unikátní erotickou hračku, která ženám přináší orgasmus během krátké chvilky a nezůstává jen u jednoho. Womanizer je pro všechny ženy, ať už jde o velmi vytíženou a zaměstnanou ženu, která má na sebe čas jen chvilku. Nebo o ženu, která si ráda vychutnává dlouhé milování s partnerem. Lepší pohled než na vzrušenou ženu, je už jen pohled na ženu po orgasmu. S Womanizerem si tento pohled užijete opravdu dosyta. 

 

                                             

Erotické prádlo

Erotické prádlo patří neodmyslitelně k milostné předehře a k milování vůbec. Svůdné spodní prádlo probouzí fantazii a zvyšuje sexuální vzrušení. Erotické prádlo je hravou předehrou a kořením sexu. V erotickém prádle se cítí každá žena neodolatelná a vzbuzuje touhu. Proto je to nádherný dárek pro ženu, ale zároveň i pro muže.

 

                                             

Vibrátor

Vibrátor je tradiční erotická pomůcka, která se časem dostane do každé ložnice. Není ale lehké vibrátor vybrat. V dnešní době existuje obrovské množství různých typů vibrátorů, v různých barvách, tvarech a s různými funkcemi. Můžete ženě darovat minivibrátor, klasický vibrátor, realistický nebo rotační či jiný speciální vibrátor. V případě, že uvažujete o výběru vibrátoru, doporučuji vám navštívit prodejnu Erotic City a nechat si poradit od proškolené obsluhy. Jednotlivé typy vám ochotně ukáže a poradí, který vybrat. 

 

                                             

Vibrační vajíčko

Vibrační vajíčko je roztomilá erotická hračka, kterou si žena na první pohled zamiluje. Málokdo ví, že se vibrační vajíčko na dálkové ovládání, dá použít v ložnici i ve společnosti. Nebojte se, bude to jen vaše a partnerčino tajemství. Kouzlo je v tom, že si vibrační vajíčko žena zavede, ale dálkové ovládání budete mít v ruce vy. Můžete jí zapínat, vypínat, měnit vibrace, kdy budete chtít, ideálně při těch nejnevhodnějších chvílích... Věřte mi, nažhavení budete oba dva a doma si to pak skvěle užijete. 

 

                                             

Masážní hlavice

Masážní hlavice je velmi známá erotická pomůcka hlavně z lechtivých filmů, kde je prezentována jako naprosto úžasná pomůcka, která přináší silné orgasmy. A ona opravdu úžasná je. Bavíme se o těch větších dobíjecích, které mimo opravdu silných vibrací, většinou nabízí i zajímavé vibrační programy. Masážní hlavice se používá hlavně ke stimulaci klitorisu, ale dá se samozřejmě použít na masáž celého těla. 

 

                                             

Anální pomůcka

Ačkoliv by většina žen nikdy nepřiznala, že má ráda anální sex, je to jedna z nejoblíbenějších praktik. Anální stimulace, pokud se provádí správně, je velmi vzrušující a spousta žen, díky ní dosahuje silných orgasmů. Stačí začít pomalu a opatrně s menší anální hračkou, nezapomenout na lubrikační gel, bez kterého se to neobejde a užít si nové pocity rozkoše. 

 

                                             

Dárkový poukaz

A pokud absolutně nevíte, co vybrat, ale chcete jít do erotického dárku, vždycky můžete koupit dárkový poukaz a erotickou hračku potom vybrat společně. Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců od zakoupení.

 

               

Novinky

Jste našimi stálými zákazníky a hledáte novinky v sortimentu? Navštivte naši sekci Novinky, kde získáte okamžitě přehled o tom nejžhavějším zboží. 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost