Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Přivítáme Vás v nové prodejně

V rámci obchodního centra Forum Liberec jsme se přestěhovali. Nově nás najdete v přízemí v blízkosti eskalátoru od Tesca.

 

Věříme, že si uděláte čas a podíváte se do naší zbrusu nové prodejny. Najdete zde širokou škálu erotického sortimentu pro ženy, muže a páry, erotické prádlo, afrodiziaka, žerty a můžete využít zajímavých prodejních akcí a slev.

 

Při nákupu nad 1000 Kč vás čeká na prodejně dárek.

 

Prodejna funguje také jako výdejní místo pro osobní vyzvednutí rezervovaného zboží objednaného na e-shopu.

 

Samozřejmostí je vyškolená obsluha, která Vám ráda doporučí ty nejvhodnější produkty právě pro Vás a zodpoví případné dotazy.

 

Obchodní centrum Forum Liberec

Pohodlné, komfortní a klidné nakupování v samém středu Liberce nabízí obchodní a zábavní centrum Forum, nacházející se v přímém sousedství centra Babylon a zábavného centra IQlandia.

 

V obchodním centru Forum Liberec najdete atraktivní módní značky, mezi kterými nechybí světové značky, které nenajdete nikde jinde v regionu, kavárny, restaurace a odpočinková místa s častými výstavami, nejmodernější plně digitalizované multikino s pěti sály, největší krytá motokárová dráha v severních Čechách, zábavné programy pro návštěvníky.

 

Dětský koutek je k dispozici rodičům, kteří si potřebují chvíli posedět či nakoupit. Dětem nabízí pravidelné programy, soutěže, workshopy i divadélka.

 

Samozřejmostí je pohodlné parkování s 850 parkovacími místy, které je o víkendu zcela zdarma.

 

Prodejnu Erotic City najdete nově v přízemí v blízkosti eskalátoru od Tesca.

 

Otevírací doba je denně 09:00 - 20:00

 

Adresa: Soukenné náměstí 669/2A, 46008

 

Jak se k nám dostanete?

Autem: Autem: ze Sokolské a Jablonecké ulice, přes Šaldovo náměstí, do ulice Palachova, Rumunská, vjezd na parkoviště z ulice Blažkova nebo Milady Horákové.

 

Parkování: Střešní i podlažní parkoviště obchodního centra.

 

MHD: Zastávka tramvaje Fügnerova, tram 2, 3, 5, 11, zastávka autobusu Fügnerova, bus 12, 13, 14, 15, 17, 18, ..., vlakové a autobusové nádraží Liberec 3-5 minut od OC

 

Foto ze slavnostního otevření

 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost