Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

 

V obchodě mi dobře poradili

Jsme připraveni poradit každému zákazníkovi. Ať už nás navštívíte poprvé nebo jste našimi stálými zákazníky a toužíte po novinkách. Odborně proškolená obsluha na prodejnách i on-line produktová manažerka v poradně vám zodpoví vaše otázky ohledně erotických pomůcek a podá všechny potřebné informace. Nestyďte se nás proto zeptat, jsme tu pro vás. 

 

Kegelovy cviky na doporučení gynekologa 

Venušiny kuličky nabízí mnoho příznivých účinků na zdraví ženy. Jejich jedinečnost spočívá nejen v tom, že pomáhají efektivně posilovat svalstvo pánevního dna a tím zkvalitňovat sexuální prožitky oběma partnerům, ale účinně také pomáhají předcházet některým zdravotním potížím jako je inkontinence, bolestivá menstruace, bolesti zad, špatné držení těla a mnoho dalších. 

 

 

Myslet na sebe je správné 

Stále hledáte důvod, proč navštívit Erotic City? A co si prostě udělat radost. Nemusíte se stydět, u nás vás nikdo soudit nebude. My víme, že sexuální potěšení je běžnou součástí života každého z nás. Přijďte a udělejte si radost.

 

Záchrana vztahu 

Máte chuť experimentovat a toužíte po vzrušení? Vloudil se do vašeho vztahu stereotyp nebo vám v ložnici dochází nápady? Obraťte se na nás. Doporučíme vám ty správné pomůcky přesně podle vašich potřeb.

 

 

Našla jsem G-bod díky vibrátoru 

Dobře zvolená erotická pomůcka pomůže k orgasmu i ženám, které měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec, navíc pomůcky působí i antistresově. Díky stimulaci objevujete nové vzrušující pocity a vychutnáte si vnitřní a vnější orgasmus i několikanásobné orgasmy.

 

Pokrokový gynekolog 

Zdravotní problémy a obtíže spojené s ochabnutím svalů pánevního dna jsou různé - od inkontinence, nechtěného úniku moči, po nedostatečnou lubrikaci. Efektivní posílení pánevního dna je tak prevencí i léčbou inkontinence a navíc přináší více vzrušení při milování pro oba partnery.

 

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost