Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Znáte všechny druhy orgasmu?

Orgasmus neboli vyvrcholení je intenzivní fyzická rozkoš, kterou doprovází stahy svalů okolo pánve, u mužů je doprovázen ejakulací a je samozřejmě spojen s euforickými pocity.

 

Orgasmus je záležitost, již muži a ženy vnímají a vyžadují zcela odlišně. Zatímco muži jej vlastně „potřebují“ k tomu, aby pro ně sex měl smysl, ženy si dokážou sex užít i bez vyvrcholení, bývá pro ně totiž často náročnější jej dosáhnout. To ale samozřejmě neznamená, že ho dosahovat nepotřebují.

 

Prapůvodním významem vyvrcholení je početí. Po této fázi pohlavní styk zpravidla končí, člověk po orgasmu bývá vyčerpaný, mozek do těla uvolňuje hormon prolaktin.

Mužský orgasmus

Jak už bylo řečeno, muži dosahují orgasmu snáze a mnohem častěji než ženy, což je způsobeno tím, že jejich vyvrcholení je biologickou nutností k „přežití druhu“. Mohou dosáhnout i několikanásobných orgasmů, které mohou být suché, bez ejakulace. Pokud chcete muži dopřát silnější několikanásobný orgasmus, podaří se to při jeho oddalování – takovou techniku dopodrobna popisují různé příručky tantrických masáží. Jednou z technik k zadržení orgasmu, kterou můžete při styku s partnerem zkusit, je lehké zatlačení na hráz, místo mezi řitním otvorem a šourkem.

Pomůcky pro muže

Masturbátory - příjemné uvolnění

Anální pomůcky - masáž prostaty

Erekční krém - lepší erekce a citlivost penisu

Ženský orgasmus

Co se týče ženského orgasmu, ten se dá rozdělit na dva typy – vaginální a klitoridální. Ten první jmenovaný je tak trochu záhadou: někteří sexuologové dokonce tvrdí, že neexistuje. To ale vyvracejí názor tisíců žen, které tento orgasmus zažívají a také lékařů, kteří říkají, že tento typ orgasmu existuje a je zdraví prospěšný. Je ale také náročnější jej dosáhnout, lze ho docílit drážděním bodu G nebo jiných erotogenních zón po těle. Oproti tomu klitoridálního orgasmu žena dosáhne výhradně při dráždění klitorisu. K takovému uspokojení partnerky vám mohou pomoci různé pomůcky, například masážní strojky nebo Womanizer. Každá žena dosahuje orgasmu trochu jinak, a pokud vám svěří, jak na to, splňte všechna její přání. Chce-li žena dosáhnout orgasmu rychleji, může jí k tomu pomoci stimulační krém. 

Pomůcky pro ženy

Womanizer – stimulace klitorisu

Motýlek – stimulace klitorisu

Rotační vibrátor – stimulace vaginy, bodu G i análu

Vibrační vajíčko – stimulace intimních partií a erotogenních zón

Stimulační krémy - větší citlivost intimních partií

Anální orgasmus

Tento druh orgasmu zažívají jak muži, tak ženy. Někomu postačí stimulace konečníku (prstem, kolíkem...), jiní k vyvrcholení potřebují ještě stimulaci genitálií. Konečník má více nervových zakončení než pochva a u mužů má dráždění análu tu výhodu, že si přijde na své i prostata. 

Pomůcky

Anální kolíky - dveře do nové dimenze potěšení

Anální kuličky - výraznější stimulace a rozkoš

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost