Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
Lady Dreams

Venušiny kuličky - Pisces Single

(0 recenzí)
1 295 Kč
Vyberte barvu
Barva
Počet kusů
Skladem

Jak budete chtít nákup dokončit?

Vyberte způsob vyzvednutí zboží,
později je možné jej změnit:

Rezervovat v prodejně

Prodejen po celé ČR

Objednat domů

Balení zásilky i odesilatel jsou neutrální

Představení produktu

Vzrušující stimulace, efektivní trénink dna pánevního, více potěšení při milování to jsou venušiny kuličky. Je to erotická pomůcka pro vaginální stimulaci, kterou můžete mít vždy a všude zavedené. Jsou z materiálu, který je dobře snášený tělem, je antimikrobiální a snadno se ošetřuje. Kuličky se snadno zavádí a díky elastickému provázku i snadno vytahují, jsou tiché a díky svému tvaru zaručují maximální komfort při nošení. Venušiny kuličky se zavádějí vaginálně jako běžné tampóny. Kuličku přitom uchopíte mezi palec, ukazováček a prostředníček, šňůrka na vytahování přitom směřuje dolů a umístíte do vchodu pochvy. Potom kuličky pomocí ukazováčku zastrčíte do vagíny. Optimálně jsou umístěny tehdy, když výrobek sice cítíte, ale nemáte pocit, že by vadil a když můžete snadno uchopit šňůrku na vytahování. Uživatelka by měla pro vyndání produktu zaujmout uvolněnou polohu a poté zatažením za šňůrku opět snadno vytáhnout. Venušiny kuličky je možné nosit při všech běžných aktivitách, kdykoliv a kdekoliv uživatelka chce. Při chůzi, běhu, chůzi po schodech a jiných tělesných pohybech se obě kulovitá závaží uvnitř kuliček rozkmitají a tak podle intenzity pohybu těla stimulují svalovinu vagíny a dna pánevního od jemně dráždivé až k intenzivní a vzrušující. Hmotnost: 72 g. Podrobné informace o venušiných kuličkách, jejich vlivu na zdraví a tipy na cvičení najdete v článku Tajemství venušiných kuliček.

Parametry produktu

Barva červená, černá
Průměr min. nespecifikováno
Průměr max. nespecifikováno
Materiál TPR 
Hmotnost Neuvedeno
Počet kuliček 1 ks
Značka Lady Dreams

Poradna

Odpovídá Alena,

Produktová manažerka Erotic City

Poradna je určena pro krátké otázky a odpovědi. Dotaz zodpovíme do vašeho emailu. V pracovní dny odpovídáme do 24 hodin.

V případě vašeho souhlasu bude dotaz zveřejněn na našich webových stránkách v sekci Poradna. U takto zveřejněných dotazů bude uvedeno pouze křestní jméno nebo přezdívka.

Recenze zákazníků

Tento produkt neobsahuje žádnou recenzi, buďte první!

Doplňkové zboží

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost