Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Klitoris: Jak ho stimulovat a dovést ženu k vrcholu

Klitoris neboli poštěváček je ženský orgán, který má jediné poslání – přinášet ženě slast. Stimulací se zvětší a míra vzrušení se zintenzivní, delší dráždění pak vede k orgasmu. Zajímavé je, že ne každý ví, kde se tento orgán přesně nachází a jak ho dráždit tak, aby žena dosáhla vrcholu. Proto jsme se rozhodli věnovat tomuto tématu článek.

Kde se nachází

Stydké pysky ženy se spojují dvojitým záhybem a je to vlastně takový obal klitorisu. Pokud je roztáhnete, narazíte na výstupek o rozměrech kuličky rybízu – klitoris.

Jak na stimulaci klitorisu

Že je klitoris místo, jehož stimulace obvykle ženu dovede k orgasmu, už víme. Ovšem jak takovou stimulaci provádět? Hlavní je nestydět se objevovat – ať už sama sebe nebo partnerčin klín. Každý jsme jiný a máme jiné preference, ale přece jen je tu pár obecných rad, které by vám mohly pomoci.

Zvhlčení

Jakékoliv erotické hrátky jsou ženě příjemné nejvíce, je-li dostatečně vzrušená, a tedy vlhká. V opačném případě je dráždění nepohodlné, či dokonce bolestivé. Sexuální vrzušivost podpoří afrodiziakální kapky, krém na klitoris nebo masážní strojek či minivibrátor. Nebo pomůže lubrikační gel.

Pravidelný rytmus

Optimální rytmus udává žena, důležité je ho neměnit a udržovat. Některé ženy mají rády stupňující se stimulaci, jiné preferují stejný rytmus – vždy je třeba s partnerkou hlavně komunikovat a zjistit, co se líbí jí. Doporučuje se neměnit ruce ani jejich polohu, jakákoliv změna může totiž snížit vzrušení. Vyzkoušet můžete masážní hlavici nebo Womanizer a nastavit stimulační rytmus přímo na erotické pomůcce. 

Síla a tlak

Na klitoris se musí velmi jemně – tedy v případě většiny žen. Každá žena je jinak citlivá, a je proto důležité najít tu správnou sílu a tlak, aby to pro partnerku bylo „tak akorát“.

Nalezení vhodné techniky

Klitoris lze masírovat přes malý pysk (onu kapuci) nejlépe jedním prstem (nahoru a dolů, do stran, krouživě), případně jej lze dráždit přímo. Můžete vyzkoušet i dráždění dvěma prsty (palec a ukazováček či ukazováček a prostředníček). Volba techniky (nebo kombinace několika z nich) se odvíjí od toho, co ženu vzrušuje nejvíce. Buď to řekne přímo, anebo lze poznat z jejích reakcí, co se jí líbí. Nebojte se pomůcek – co taková vakuová pumpa na klitoris? Či vibrační motýlek, který vás bude bavit i ve dvou.

 

Orální sex

Dráždění klitorisu a přilehlých partií pusou je pro mnoho žen opravdová slast. Lze zapojit i vibrátor anebo prsty a dráždit poševní vchod. Není partner po ruce? Pak se může hodit Womanizer - unikátní stimulátor klitorisu, který je pro ženy doslova poklad

Dráždění při pohlavním styku

Přejíždění penisem přes stydké pysky a klitoris je jedním ze způsobů, jak ženu vzrušit před samotným stykem. Při určitých polohách pak může buď muž dráždit partnerčin klitoris, anebo si s ním může hrát ona sama. Zkuste třeba vibrační kroužek

Doporučené produkty

Naše garance

Jsme připraveni vám poradit

Jsme připraveni vám poradit

Poradna je určena pro vaše krátké dotazy. Zašlete nám dotaz.

Intimní poradna
Stoprocentní diskrétnost

Stoprocentní diskrétnost

Diskrétní balení vašeho zboží a ochrana osobních údajů.

Diskrétnost a důvěra
Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost

Zdravotní nezávadnost je i pro nás u produktů na prvním místě.

Zdravotní nezávadnost